14 Dniowa Kuracja DETOX

FitLine D-DrinkTen szczególny detoks pozwoli Ci uwolnić się z toksyn, złogów i wymiecie wszelkie świństwa z Twoich jelit.

Produkt ten zawiera kilka rodzajów błonnika rozpuszczalnego w wodzie, którego zadaniem jest absorbowanie toksyn, dlatego tutaj trzeba koniecznie pić dużo wody.
Używanie produktów błonnikowych dla widzimisię, bo moda, bo zdrowo i tak dalej, nie jest wskazane. Ludzie kupują tabletki z błonnikiem, jedzą dużo warzyw i myślą, że to jest OK.

Nie, nie jest OK. Jeśli nie będziesz pić wystarczająco dużo wody, błonnik będzie wyciagał płyny organiczne z tkanek. Będzie pęczniał i zamieniał się w twarde kamienie aż w końcu pojawią się zaparcia i może się to skończyć na stole operacyjnym.
To nie są żarty. Musisz pić dużo wody podczas detoksu, bo wtedy pozwalasz na lekkie i bezwysiłkowe dla organizmu pozbywanie się świństw.

Mamy tutaj też kilka rodzajów błonnika nierozpuszczalnego w wodzie. Działa on jak mechaniczna miotełka, wymiatająca spomiędzy kosmków jelitowych wszelkie śmieci, które mocno się do nich przykleiły, między innymi z powodu jedzenia dużej ilości zbóż.
Kosmki jelitowe odpowiadają za perystaltyke jelit. Im krótsze, tym dłużej zalegają “nieczystości” w jelitach, z których sączą się toksyny.

FitLine D-Drink (1)

Kuracja trwa 2 tygodnie i do dyspozycji masz 14 saszetek, których zawartość rozpuszczasz w wodzie. Przeprowadzę Cię osobiście przez cały proces.

Oprócz samego produktu otrzymasz ode mnie:

– Dostęp do platformy żywieniowej z bazą wiedzy
– Jadłospis na każdy tydzień
– Lista zakupów na każdy tydzień
– Dostęp do grupy wsparcia
– Dostęp do bazy zdrowych przepisów
– Wsparcie zespołu dietetyków codziennie od rana do wieczora

Te dwa tygodnie, to również będzie czas nauki komponowania zdrowych posiłków tak, abyś rozumiała podstawy, na których opiera się taki posiłek i mogła sobie poradzić w każdej sytuacji. Zapomnij o jeździe na pamięć. Zadbaj o siebie tak, jak dbasz o paznokcie, paliwo do samochodu czy nową sukienkę.

Co może się wydarzyć podczas kuracji?

– Może pojawić się ból głowy. Jeśli tak się stanie, podam Ci prosty sposób na jego zlikwidowanie bez użycia środków przeciwbólowych.
– Może pojawić się osłabienie. Organizm w tym czasie wykonuje ogrom pracy i wszelkie siły życiowe skierowane są na generalne porządki, zatem jest to całkowicie normalne.
– Mogą pojawić się zawroty głowy.
– Mogą pojawić się różnego rodzaju krosty, wypryski, również ropne. Jest to absolutnie naturalny objaw. Organizm usuwa toksyny wszelkimi możliwymi kanałami, między innymi porami na skórze.
– Możesz zgubić sporo kilogramów. W okresie letnim nawet do 9 kg. W zimowym znacznie mniej. To tylko woda z toksynami. Nie ciesz się za szybko. Tłuszcz nie jest taki ciężki. Ona zacznie znikać dopiero później.

Detoks, jak sama nazwa wskazuje, nie służy do odchudzania, tylko do oczyszczania i nie powinno się go robić częściej niż 2 razy w roku.

Zamknij