14 Dniowa Kuracja DETOX

FitLine D-DrinkTen szczególny detoks pozwoli Ci uwolnić się z toksyn, złogów i wymiecie wszelkie świństwa z Twoich jelit.

Produkt ten zawiera kilka rodzajów błonnika rozpuszczalnego w wodzie, którego zadaniem jest absorbowanie toksyn, dlatego tutaj trzeba koniecznie pić dużo wody.
Używanie produktów błonnikowych dla widzimisię, bo moda, bo zdrowo i tak dalej, nie jest wskazane. Ludzie kupują tabletki z błonnikiem, jedzą dużo warzyw i myślą, że to jest OK.

Nie, nie jest OK. Jeśli nie będziesz pić wystarczająco dużo wody, błonnik będzie wyciagał płyny organiczne z tkanek. Będzie pęczniał i zamieniał się w twarde kamienie aż w końcu pojawią się zaparcia i może się to skończyć na stole operacyjnym.
To nie są żarty. Musisz pić dużo wody podczas detoksu, bo wtedy pozwalasz na lekkie i bezwysiłkowe dla organizmu pozbywanie się świństw.

Mamy tutaj też kilka rodzajów błonnika nierozpuszczalnego w wodzie. Działa on jak mechaniczna miotełka, wymiatająca spomiędzy kosmków jelitowych wszelkie śmieci, które mocno się do nich przykleiły, między innymi z powodu jedzenia dużej ilości zbóż.
Kosmki jelitowe odpowiadają za perystaltyke jelit. Im krótsze, tym dłużej zalegają „nieczystości” w jelitach, z których sączą się toksyny.

FitLine D-Drink (1)

Kuracja trwa 2 tygodnie i do dyspozycji masz 14 saszetek, których zawartość rozpuszczasz w wodzie. Przeprowadzę Cię osobiście przez cały proces.

Oprócz samego produktu otrzymasz ode mnie:

– Dostęp do platformy żywieniowej z bazą wiedzy
– Jadłospis na każdy tydzień
– Lista zakupów na każdy tydzień
– Dostęp do grupy wsparcia
– Dostęp do bazy zdrowych przepisów
– Wsparcie zespołu dietetyków codziennie od rana do wieczora

Te dwa tygodnie, to również będzie czas nauki komponowania zdrowych posiłków tak, abyś rozumiała podstawy, na których opiera się taki posiłek i mogła sobie poradzić w każdej sytuacji. Zapomnij o jeździe na pamięć. Zadbaj o siebie tak, jak dbasz o paznokcie, paliwo do samochodu czy nową sukienkę.

Co może się wydarzyć podczas kuracji?

– Może pojawić się ból głowy. Jeśli tak się stanie, podam Ci prosty sposób na jego zlikwidowanie bez użycia środków przeciwbólowych.
– Może pojawić się osłabienie. Organizm w tym czasie wykonuje ogrom pracy i wszelkie siły życiowe skierowane są na generalne porządki, zatem jest to całkowicie normalne.
– Mogą pojawić się zawroty głowy.
– Mogą pojawić się różnego rodzaju krosty, wypryski, również ropne. Jest to absolutnie naturalny objaw. Organizm usuwa toksyny wszelkimi możliwymi kanałami, między innymi porami na skórze.
– Możesz zgubić sporo kilogramów. W okresie letnim nawet do 9 kg. W zimowym znacznie mniej. To tylko woda z toksynami. Nie ciesz się za szybko. Tłuszcz nie jest taki ciężki. Ona zacznie znikać dopiero później.

Detoks, jak sama nazwa wskazuje, nie służy do odchudzania, tylko do oczyszczania i nie powinno się go robić częściej niż 2 razy w roku.

Zamknij
post (1200×1500 px)

Tak pisałam 9 stycznia

14 dni kuracji sobie zapodaję, żeby ulżyć mojej biednej wątrobie, bo od dwóch dni coś mnie strzyka pod prawym bokiem, a ostatnio dałam sobie czadu z pożeraniem wszystkich świątecznych smakołyków. Zabieram się za siebie ostro, bo chcę wyglądać w lecie, jak milion dolarów i teraz jest czas na to, żeby sobie sprawić taki luksus. I kosztuje tylko 156 zł! Co to jest? Jeśli mam ze sobą cos zrobić, to od czegoś trzeba zacząć, prawda?

Luksus, bo posiadanie boczków, warstwy tłuszczyku na brzuchu kojarzy mi się z brakiem… Nie chcę mieć o samej sobie złego zdania. Kocham siebie i chcę dać sobie to, co najlepsze. Jeśli dbam o siebie, to dbam o innych. To działa z automatu. Nie da się tego zrobić na odwrót.

Jest tam 14 saszetek na 14 dni kuracji. Jeszcze tego nie robiłam, ale opinie o tym detoksie powalają. Rozmawiam z babkami na czatach i sa zachwycone. Na pewno napiszę o moich doświadczeniach. Podobno smakuje jak krem warzywny. Zobaczymy 🙂

A tak mniej więcej piszą na stronie produktu:

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby* i metabolizm.**
– 2-tygodniowy program z tylko jedną dawką dziennie
– Smaczne połączenie wysokiej jakości naturalnych składników, takich jak ekstrakty z brokułów, ostropestu
plamistego i niedźwiedziego czosnku
– NTC® wspiera optymalne przyswajanie składników odżywczych niska zawartość cukru (dzięki wyłącznemu zastosowaniu ekstraktu ze stewii)

* Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania wątroby
** Chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych”

Dzisiaj już wiem, co, jak i z czym 

Jak to u mnie zwykle bywa, najpierw sama muszę na sobie poczuć efekty, aby poznać mechanizm, skuteczność, czas i wszystko, co dotyczy rzeczy, która miałabym polecić innym. Pisałam o tym tutaj.

Jestem już po kuracji i przyznam, że dotyhcczas jest to jedyny produkt z całej gamy, który nie jest specjalnie pyszny, ale jego działanie, to już bomba. Oczywiście do produktu jest dodany cały program żywieniowy, opieka specjalistów i nic, tylko działać dla własnego dobra.

Czyli:

💚 DETOX 💚 zaczynamy od 14 dni dobrego, łagodnego oczyszczania z dobrym, ziołowym produktem, którego smak może Cię nie zachwyci, ale działanie i owszem, zaskoczy Cię szybkością i efektywnością.

💚 Przez 14 dni będziesz korzystać z prostego, smacznego i lekkiego jadłospisu. Będziesz się najadać do syta, bez liczenia kalorii czy rezygnacji ze słodkiego.
💚 Już po tygodniu Twoja waga powinna wskazywać mniej.

Jeśli nie będzie wyników, dostaniesz zwrot pieniędzy. Czy podoba Ci się taki układ?

💚 Ale…
Jest jeden warunek. Cały program robisz dokładnie tak, jak ja mówię. Nie ma wolnej amerykanki i nie ma kombinowania na boku. Znam się na swojej pracy, prowadzę ludzi już 8 lat i wiem kiedy ktoś robi program solidnie. Zresztą mam na to swoje sposoby.

💚 Podoba Ci się?
Zawalcz o siebie, o smukłą sylwetkę i powrót do zdrowia z pełnym zaangażowaniem i pod moja pełną opieką.

Nauczysz się prawidłowo komponować posiłki oraz dbać o siebie na każdej płaszczyźnie.

W tym zestawie masz 14 saszetek, jak powyżej, na 2 tygodnie.

Otrzymujesz:
– Jadłospis na 1 tydzień, który powtórzysz w drugim tygodniu
– Moje wsparcie
– Dostęp do platformy żywieniowej
– Dostęp do grupy wsparcia
– Moje osobiste prowadzenie każdego dnia
– Możliwość zadawania pytań zespołowi dietetyków codziennie, 12/24