DEIR I – Wyzwolenie

Wyzwolenie to tytuł pierwszego tomu cyklu Dimitrija Wereszczagina. Kolejnego rosyjskiego pisarza, który uchyla rąbka tajemnicy na temat możliwości, jakie posiadamy i nie tylko. Wereszczagin idzie dalej, nie tylko pokazuje nam te możliwości, ale i uczy nas, jak je wykorzystywać i wzmacniać, po to, aby poprawić znacznie jakość naszego życia we wszystkich jego sferach.

Otwierając tę książkę uzyskacie szansę na zmianę swego życia przez wyjście na nowy poziom ewolucji. Przyniesie ona zrozumienie prawdziwej przyczyny zdrowia i wszystkich chorób, ludzkiego postępowania i kolei losu. Uwolnicie się od wpływów wielkich energetycznych pasożytów manipulujących ludźmi i zmuszających ich do autodestrukcji.
Pamiętajcie, by nie krzywdzić istot na niższym poziomie rozwoju. Okażcie im współczucie i pomóżcie im. Bo dla was stanie się możliwym to, co dla innych jest nieosiągalne. Nie marnujcie swoich możliwości uganiając się za próżnościami tego świata. Przed wami stoją wielkie cele – odkrycie nowego świata, poszukiwanie w nim miejsca dla siebie.

Po Transerfingu Rzeczywistości Vadima Zelanda jest to jedyna właściwa pozycja, bowiem rozwija i tłumaczy zasadę transerfingu na jeszcze bardziej przystępny sposób, choć zanim poznałam DEIR, myślałam, że łatwiej się już nie da 🙂