Hej, jestem Różowa Klara!
Witaj!
Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością... Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda... ❤
"Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie - zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka"
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
czytaj więcej
 • CZAS
  Wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu? Może jednak masz go więcej, niż Ci się wydaje! Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • WARSZTATY
  Warsztaty to opcja dla tych kobiet, które potrzebują prowadzenia w swoje drodze do wolności w każdej sferze życia ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PIENIĄDZE
  Pieniądze nie są celem. One są atrybutem, który pojawia się zawsze w momencie, gdy zaczynasz działać w jedności duszy i umysłu. ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Ukłuj teściową w dupę

Ja i mój chłopak....Cali wyszykowani na romantyczną kolację i wieczór w teatrze.

Kilka razy okradziono nam dom więc nauczeni doświadczeniem zawsze zostawiamy nocne światło, włączony tv a kota wypuszczamy do ogrodu, żeby nie uruchamiał alarmu.

Zamówiliśmy taksówkę a gdy podjechała otworzyliśmy drzwi i wtedy nasz kot wbiegł do domu jak torpeda i poleciał na górę do sypialni. 

Ponieważ kot niszczy meble pod naszą nieobecność, nie chcieliśmy zostawiać go w środku. Mój chłopak wrócił do domu, żeby go złapać i zanieść z powrotem do ogrodu.

Ja poszłam do taksówki, przeprosiłam taksówkarza, a że nie chciałam żeby wiedział że dom będzie pusty cały wieczór powiedziałam "mój chłopak poszedł sprawdzić czy z teściową wszystko ok, bo ma już 89 lat i trzeba jej pomóc, pewnie za chwilę wróci".

Parę minut później do taksówki wsiadł mój spocony, zdyszany chłopak i mowi: przepraszam serdecznie, że trwało to tak długo, ale dziwka schowała się pod łóżkiem i musiałem ukłuć ją w dupę wieszakiem żeby wyszła.

Próbowała uciec ale ja złapałem, zawinąłem w koc żeby mnie nie podrapała jak ostatnio i wyjebalem do ogrodu". Cisza w taksowce bezcenna...

Ukradzione ale tak się uśmiałam, że podrzucam Wam na poprawę humoru.😂😂😂