Hej, jestem Różowa Klara!
Witaj!
Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością... Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda... ❤
"Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie - zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka"
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
czytaj więcej
 • CZAS
  Wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu? Może jednak masz go więcej, niż Ci się wydaje! Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • WARSZTATY
  Warsztaty to opcja dla tych kobiet, które potrzebują prowadzenia w swoje drodze do wolności w każdej sferze życia ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PIENIĄDZE
  Pieniądze nie są celem. One są atrybutem, który pojawia się zawsze w momencie, gdy zaczynasz działać w jedności duszy i umysłu. ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Jak generować zmiany w życiu?Człowiek jest generatorem energii, jest generatorem obfitości i jest perpetum mobile.
Dlatego musi się ruszać. Musi tworzyć przepływ, aby wszystkie sfery jego życia działały poprawnie.

Nawet jeśli czuje się wypruty z sił i możliwości, to nie jest koniec świata, a może właśnie dobicie do ściany to jest najbardziej pożądany moment.

Podstawa to ruch. Nawet przeciąganie się rano po wstaniu z łóżka to jak włączanie elektrowni, ale to nie jest warunek.

Śniadanie

Ja nie rzucam się na jedzenie z samego rana i nie jem wcale pięć razy dziennie. Robiłam to kilka lat temu, bo to był ważny element powrotu do zdrowia i szczupłej sylwetki, ale po ponad dwóch latach przeszłam na inny tryb jedzenia, bo nie znoszę stać w kuchni. Z czystej wygody.

Wszystko zależy od preferencji, co kto lubi. Można jeść pięć razy dziennie i można jeść raz, pod warunkiem, że robi się to z głową.

No więc to wszystko po to, żeby być twórczym. A twórczym trzeba być, żeby zmienić życie.

I teraz przechodzę do sedna. Do tego, o czym nikt nie mówi na żadnym kursie.
Żeby dokonać jakichkolwiek zmian, trzeba zadbać o energetykę. Nie da się bez niej zrobić nic.

Możesz mieć milion pomysłów i każdy z nich będzie wspaniały, ale jeśli nie będziesz ich zasilał, zgasną. To jest dokładnie jak z telefonem. Musisz go doładowywać, żeby działał. Bateria się wyładuje i wyłącza się.

Wszystko na tym świecie potrzebuje energii. Dlatego potrzebny jest ruch. Ale nie musisz iść na siłownię, ani nie musisz biegać. Możesz nawet siedzieć, leżeć lub stać w bezruchu a i tak będzie ruch.

Chodzi o przepływ

O ładowanie potoków energetycznych. O to, by codziennie wprawić w ruch generator. Nie potrzebujesz niczego z zewnątrz. Wręcz niewskazane jest szukanie motywacji do działania.

Skup się teraz tylko na tym, żeby zacząć ładować potoki. Nie wiesz jak?

Napisz do mnie na Messenger