Hej, jestem Różowa Klara!
Witaj!
Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością... Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda... ❤
"Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie - zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka"
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
czytaj więcej
 • CZAS
  Wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu? Może jednak masz go więcej, niż Ci się wydaje! Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • WARSZTATY
  Warsztaty to opcja dla tych kobiet, które potrzebują prowadzenia w swoje drodze do wolności w każdej sferze życia ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PIENIĄDZE
  Pieniądze nie są celem. One są atrybutem, który pojawia się zawsze w momencie, gdy zaczynasz działać w jedności duszy i umysłu. ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Ja tworzę to, co chcę mieć

Kiedy zrozumiałam o co chodzi z kreowaniem własnego życia, zabrałam się pełna parą do tego.

Najpierw zażyczyłam sobie możliwości zarabiania pieniędzy. Żeby wyjść z długów. Następnie opracowałam sobie plan, co najpierw opłacę.

Nie potrzebowałam wiary w to, że tak się stanie. Wiara to największa przeszkoda, która uniemożliwia otrzymanie tego, o czym marzymy.

Ja nie proszę o obfitość. Ja ją wybieram. Ale najpierw muszę dokładnie wiedzieć, czego tak naprawdę chcę. Nie mogę dzisiaj marzyć o pralce, jutro o zmywarce.

Konsekwencja nie ma być w działaniu, tylko w tworzeniu obrazu tego, co chcę mieć.

Wkraczamy w tej chwili w nowy obszar kreacji. Nie ma już dualności. Wiem, że się powtarzam, ale to już jest fakt, a wielu siedzi jeszcze staroświeckich metodach walki ze światem, by cokolwiek uzyskać.

To nie działa!