Hej, jestem Różowa Klara!
Witaj!
Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością... Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda... ❤
"Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie - zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka"
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
czytaj więcej
 • CZAS
  Wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu? Może jednak masz go więcej, niż Ci się wydaje! Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • WARSZTATY
  Warsztaty to opcja dla tych kobiet, które potrzebują prowadzenia w swoje drodze do wolności w każdej sferze życia ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PIENIĄDZE
  Pieniądze nie są celem. One są atrybutem, który pojawia się zawsze w momencie, gdy zaczynasz działać w jedności duszy i umysłu. ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Jak to się wszystko zaczęło?

Pamiętam jak dziś pewien kwietniowy poranek.
Napisał do mnie gość.

Poszłam na jego profil sprawdzić, co to za jegomość. Mieszka we Włoszech, aha.... odechciało mi się kontaktu. Miałam dość po kilkuletniej działalności w stowarzyszeniu Polaków we Włoszech i każda próba kontaktu, zaproszenie na uroczystości związane z rocznicami, z wystawami na temat II Korpusu natychmiast archiwizowałam, żeby się nie denerwować.

A więc myślę sobie -znów Polak.  Nie dawało mi to jednak pokoju, więc odpowiedziałam.

To był najlepszy kontakt w moim życiu. Kontakt i pierwsza rozmowa, w której zaproponował mi biznes online.

Wiedziałam, że sam zaczyna, bo pisał do mnie formułkami i strasznie mnie wkurzał. Wciąż jednak byłam ciekawska i chciałam wiedzieć więcej.

Nie miałam wyjścia. Musiałam przetrzymać tę rozmowę pisaną, żeby odkryć, jaką ja z tego mogę mieć korzyść.

Cierpliwość się opłaciła, ale chyba tylko dlatego, że ja byłam permanentnym poszukiwaczem sposobu na lepsze życie i jestem ciekawska z natury.

Wierzę w ludzi i nawet jak mnie spamują ofertami, to czytam i nieraz wdaję się w pogaduchy.

Oj warto było. To było w kwietniu 2015 roku. Dziś to ja robię to samo. Na szczęście trafiam na ludzi ciekawskich jak ja i mających wiarę w drugiego człowieka.