Hej, jestem Różowa Klara!
Witaj!
Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością... Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda... ❤
"Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie - zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka"
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
czytaj więcej
 • CZAS
  Wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu? Może jednak masz go więcej, niż Ci się wydaje! Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • WARSZTATY
  Warsztaty to opcja dla tych kobiet, które potrzebują prowadzenia w swoje drodze do wolności w każdej sferze życia ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PIENIĄDZE
  Pieniądze nie są celem. One są atrybutem, który pojawia się zawsze w momencie, gdy zaczynasz działać w jedności duszy i umysłu. ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Otwórz oczy

Zrobiłam sobie bilans przez święta. Przekopałam się przez stosy rozmów, wyników w tabelkach i zdjęć z „przed i po”.

W sumie wiedziałam o tym, ale po dokładnej analizie na papierze uderzyła mnie oczywistość tego faktu.

To tak odnośnie poprzedniego wpisu.

Wyniki są powalające. Przynajmniej u mnie, a mianowicie jest jedna zasada, której nie da się przeskoczyć.

Każdą z kobiet, które były lub są w programie, mają wyniki i świetnie im idzie w trakcie lub po, cechuje ogromne poczucie humoru, bardzo pozytywne nastawienie do innych i ciepło.

One w 100% osiągają swoje wyniki i z reguły bardzo solidnie trzymają się planu.

Natomiast te poważne i sztywne matrony praktycznie nigdy nie docierają do mety.

Świat zmienia się na naszych oczach i nie tylko. W zasadzie już nie ma dualności, albo jesteśmy w fazie przejścia. To znaczy, że teraz jeszcze łatwiej przyjdzie do nas to, co sobie zażyczymy.

I uwaga! Dokładnie to, co napisałam - co sobie zażyczymy.

I obojętnie czy to będzie odchudzanie, zarabianie pieniędzy, budowanie szczęścia rodzinnego, właśnie teraz jak nigdy wcześniej należy ekstremalnie skupić się na stosunku do siebie i innych.

To jest czas wyrabiania w sobie nawyku zachwycania się sobą. Zachwycania się otoczeniem. Zachwycania się innymi. Ale najpierw sobą. Zaczynamy od własnego podwórka.

Trudne? Wcale nie! To tylko kwestia decyzji. W prawo lub w lewo. Nie ma drogi pomiędzy.

Właśnie dlatego prawdziwi Transerferzy dostają wszystko łatwo i przyjemnie. Jeśli nie przychodzi do Ciebie obfitość w taki właśnie sposób, to czas to zmienić. W każdym razie teraz jest ważny moment na to, by otworzyć oczy.