Jesteś twórcą rzeczywistości - Część 4


Część 4.

Jak to zrobić, żeby znaleźć się na biegunie północnym?


Myśl o sobie. Skup się na sobie, na tym co do siebie czujesz, mówisz, jak siebie traktujesz.


Dopóki nie pokochasz siebie, nie ma możliwości, abyś miała choć odrobinę życzliwości dla innych.

Tak dużo ludzi krzyczy, że kocha ludzi, że pomaga innym, że odda ostatnią koszulę, że się poświęca dla dobra innych, podczas gdy siebie traktuje jak worek treningowy.


Obwinianie się, wyrzuty sumienia, nie awiść do siebie, obrzydzenie na widok swojego odbicia w lustrze i oszukiwanie innych, że kochają ludzi.


Kto ma Ciebie traktować z godnością, szacunkiem, miłością i czcią, jeśli Ty tego nie robisz? Jeśli masz dzieci, przekazujesz im to samo. Nienawiść do siebie i ciągłe oczekiwanie, że ktoś z zewnątrz da Ci coś swojego, przeznaczonego dla siebie. Nie dla Ciebie.


Ty jesteś pierwsza. Ty jesteś CUDem i masz się tak traktować. Dać przykład dzieciom, dorosłym i wszechświatowi. Ty jesteś twórcą myśli, emocji, energii i zamanifestowanej rzeczywistości.


Wszystko to, co myślisz o innych, myślisz o sobie. Wszystko to, co mówisz o innych, mówisz o sobie. Jeśli kochasz siebie, nie potrafisz mówić źle o innych i analogicznie, jeśli mówisz źle o sobie, nie znajdziesz niczego pozytywnego na temat innych ludzi.


Twoje przebudzenie może trwać jedną chwilę. Nie musisz czekać latami. Czas nie istnieje.


꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂