Zaproszenie na grupę


Różowa Klara powstała po to, by dzielić się wiedzą na temat własnych doświadczeń związanych z praktykowaniem Transerfingu Rzeczywistości i podsuwaniem własnych rozwiązań, dzięki którym TR od pierwszego wejrzenia stał się „miłością” mojego życia.

Potrzeba pojawiła się w chwili, kiedy po wielu latach ogromna ilość osób mówiła mi, że nie rozumie tej książki, że podczas czytania pojawia się nawet ból głowy i nie mogą przetrawić pierwszych 20/30 stron.
Było to dla mnie tak trudne do zrozumienia, ponieważ ja chłonęłam tę wiedzę jak najprzyjemniejsze i najlżejsze romansidło i już w trakcie czytania działy się cuda w moim życiu.

Skoro jest „problem”, jest również rozwiązanie. 
Zapraszam na grupę osoby, które czytają Transerfing i chcą go zastosować w swoim życiu, w biznesie, w relacjach z dorosłymi lub dziećmi.

Zapraszam osoby czytające TR, nie te, które wierzą, że samo słuchanie o nim wystarczy. Nie wystarczy i powoduje wiele nieporozumień w interpretacji.

Tutaj piszę o tym, co dzieje się w wyniku czytania i praktykowania TR, na grupie jednak chciałabym mieć już prawdziwych praktyków. To już jest totalnie inny świat, a tłumaczenie komuś technik, które opisane są dokładnie w książce jest według mnie stratą czasu. Albo ktoś chce zmian w życiu i poświęci czas na czytanie, albo co rusz będzie szukać nowego sposobu na nicnierobienie.

Dziś rano wrzuciłam na grupę kompilację kilku narzędzi do oczyszczania pamięci komórkowej, ho’oponopono, wyrażania woli i ładowania potoków i barsów.
Kochani… mamy to, na co się zgadzamy. To ważne i prawdziwe stwierdzenie. Warto być tego świadomym.
🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸