Hej, jestem Różowa Klara!
Witaj!
Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością... Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda... ❤
"Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie - zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka"
Dowiedz się więcej
O Różowej Klarze
 • CZAS
  Wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu? Może jednak masz go więcej, niż Ci się wydaje! Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • WARSZTATY
  Warsztaty to opcja dla tych kobiet, które potrzebują prowadzenia w swoje drodze do wolności w każdej sferze życia ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PIENIĄDZE
  Pieniądze nie są celem. One są atrybutem, który pojawia się zawsze w momencie, gdy zaczynasz działać w jedności duszy i umysłu. ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Uważaj, kogo słuchasz


Jest zbyt wielu guru, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, wpadają na świetny pomysł, by stworzyć biznes. Pomóc innym ludziom.
Nigdy nie wyjdą z finansowego dołka, dopóki bazą tego przedsięwzięcia będzie „BRAK”.
Najpierw należy uporać się z własnymi pobudkami, aby nie zakażać nimi swoich studentów. Inaczej oni otrzymają fundamenty braku i do końca życia będą skakać z kursu na kurs.

Mamy pandemię braku, niedostatku i konieczności opłacenia rachunków. Pole energoinformacyjne chłonie ten przekaz i mutuje naszą genetykę.

Z pokolenia na pokolenie jest coraz więcej biednych, wydziwiających i zdesperowanych ludzi.
Jednak z genetyką jest tak, że predyspozycje można mieć, ale nigdy ich nie odczuć. To my determinujemy geny, a nie geny nas.

Zatem tylko 4-5% ludzi na świecie rzeczywiście jest na tyle zdeterminowanych, by wydostać się z kieratu.
Reszta nadal będzie udawać i oszukiwać swój świat, że chce mieć lepiej.
Tylko Ty możesz zdecydować o tym, w której grupie chcesz być.

Twoja decyzja i twardy zamiar, by mieć - uruchomi sytuacje, przyprowadzi właściwych ludzi i podsunie wiedzę.
W innym wypadku, nigdy się nie dowiesz, jak zarządzać własnym losem. A jest to proste jak konstrukcja cepa, tyle, że większość ludzi nie wie, jak skonstruowany jest cep i nie przyjdzie im do głowy, żeby zapytać Google.

Wszystko jest podstawione pod nos i wystarczy tylko to do swojego życia wpuścić, ale jak się nie chce, to gorzej, jakby się nie mogło.

Bogactwa tego świata są dla „żywych” ludzi.
🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸