Hej, jestem Różowa Klara!
Witaj!
Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością... Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda... ❤
"Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie - zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka"
Dowiedz się więcej
O Różowej Klarze
 • CZAS
  Wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu? Może jednak masz go więcej, niż Ci się wydaje! Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • WARSZTATY
  Warsztaty to opcja dla tych kobiet, które potrzebują prowadzenia w swoje drodze do wolności w każdej sferze życia ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PIENIĄDZE
  Pieniądze nie są celem. One są atrybutem, który pojawia się zawsze w momencie, gdy zaczynasz działać w jedności duszy i umysłu. ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ

Różowa Klara na platformie szkoleniowej


Tak, jak napisałam ostatnio, jestem już na całego na Metamorfozie Online. Przygotowuję kurs, z którego korzysta już sporo osób, ale teraz wszystko będzie uporządkowane i w jednym miejscu.

Kurs oczywiście będzie darmowy i dlatego wiem, że niewiele osób z niego skorzysta, ale gdybym mu wymyśliła cenę, i najlepiej wystarczająco wysoką, cieszyłby się dużym powodzeniem.

Od lat pracuję z ludźmi i dzielę się wiedzą i są to nie tylko moje obserwacje, ale każdego, kto zajmuje się mentoringiem. Ludzie się aż proszą, żeby brać od nich pieniądze, nawet jeśli ich nie mają za dużo, spod ziemi wyciągną, żeby pójść na szkolenie. Natomiast to samo szkolenie za 0 złotych w ogóle ich nie zainteresuje.

Dlatego to szkolenie jest darmowe, bo trafią na nie tylko te osoby, które potrafią wyłuskiwać potrzebne informacje i idą ścieżką intuicji. Cała reszta będzie robić kurs za kursem i nigdy niczego nie osiągnie.

Są pewne reguły w świecie edukacji i jedna z nich mówi wyraźnie, że szkolenia i kursy dają wyniki u osób, które już przed tymi kursami generowały je intuicyjnie. I mają za zadanie jedynie uporządkować wiedzę i pchnąć ją szybciej do przodu.

Z kolei osoby, które nigdy nic nie osiągnęły, ale liczą na to, że to szkolenie ich katapultuje w życiu, kończą na wiecznym wykupywaniu szkoleń za ostatnie pieniądze.

Wiem, że to brutalnie brzmi, ale takie są fakty. Zawsze i wszędzie tylko "Zosie samosie" osiągają sukcesy, a kursy i szkolenia tylko systematyzują wiedzę i nadają kierunek.

Osoby leniwe, które same się nie edukują i czekają, aż mentor da im wiedzę na tacy, to nie jest moja grupa docelowa. Myślę, że to nie jest grupa docelowa dla żadnego myślącego człowieka. I możesz się teraz na mnie obrażać i co tam jeszcze chcesz, ale czy Ty sama chciałabyś mieć do czynienia z kimś, komu nie chce się przeczytać książki, kto czeka, aż mu ją opowiesz, dasz narzędzia, wyjaśnisz, poświęcisz wiele godzin na tłumaczenia, a ona na koniec powie, że myślała, że zrobisz o wiele więcej dla niej?

Ja mówię o sobie, że jestem leniwa, ale to nie do końca jest tak. Jestem urodzonym przywódcą, kreatorem, wizjonerem. Patrzę bardzo daleko i szeroko za horyzont. Dzisiejsze wyniki to nie jest cel mojego życia. Ja wiem doskonale, jakimi ludźmi chcę się otaczać, kiedy to robić i jak daleko zacieśnić relacje, aby nie naruszać wspólnej przestrzeni i aby była niezaburzona wymiana energetyczna.

Zapraszam Cię więc na platformę Metamorfoza Online do profilu Różowa Klara, gdzie znajdziesz Grupę, Forum, Szkolenie oraz wiele ważnych informacji na temat kompleksowego przygotowania Istoty ludzkiej do Czarowania.