Czy wiesz o tym, że nasze serca mają własną sieć neuronową?

Czy wiesz, że są naukowcy, którzy podważają fundamenty wiedzy i twierdzą, że serce ma zupełnie inne przeznaczenie i wcale nie pompuje krwi?

Czy wiesz, że Ci naukowcy udowodnili, że z punktu widzenia przewodzenia i wyładowań elektrycznych, nie ma możliwości, aby to serce było głównym silnikiem dla krwi?

I wreszcie czy wiesz, że wg nich to nasze płuca odpowiedzialne są za prawidłowy obieg krwi w naszym ciele? (Tak przy okazji tego, co się dzieje na świecie teraz. Dlaczego akurat płuca?…)

Nauka się zmienia. Ja wiem, że jeszcze nie jedno nas zaskoczy, ale zważywszy na fakt, że nasze serce jest generatorem naszej mocy i produkuje pole o szerokości ok 6 metrów wokół nas przekonuje mnie, że nie może być i elektrownią i mózgiem i przepompownią krwi.

Nasze serce ma własną sieć neuronową i tworzy dla nas rzeczywistość zgodnie z tym, jaki impuls elektryczny otrzyma.
Tym impulsem są nasze myśli, emocje i pragnienia.

Nasze serce wie co najmniej 6 sekund wcześniej, co się wydarzy, podczas gdy nasz mózg czeka na impuls, by go przemielić najpierw przez cały ciąg zapisanych prymitywnych reakcji biologicznych w pamięci komórkowej i wygenerować jedną z nich na przykład w postaci płaczu, paraliżu, skurczu.

Zatem mamy do wyboru. Myśleć jak zwierzę, instynktownie, używając mózgu, albo myśleć jak dziecko stwórcy, sercem.

꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂