Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek być w sytuacji kiedy po rozmowie z kimś czujesz się bez sił i bez chęci do zrobienia czegokolwiek?

Najchętniej usiadłabyś na kanapie i odpoczęła.
Jest to podręcznikowy przykład spotkania z wampirem energetycznym. I mimo że brzmi to groźnie, człowiek zazwyczaj nie wie, że ściąga z kogoś energię.

W poprzednim wpisie chyba opisałam, jak się rodzi wampir. Jeśli jesteś świadoma, kto w Twoim otoczeniu jest takim wampirem i masz możliwość odizolować sie od niego, zrób to.

Jeśli jednak masz tak, jak ja, że wampirem jest Twój mąż czy partner, a jest to cudowny człowiek, to trudno rozwodzić się z nim z powodu tego, że nie zna on innego sposobu na swoją własną energetykę.

Trzeba mu pomóc i tego nauczyć, ale zanim on zrozumie, a może się zdarzyć typ „wiedzooporny”, ważne, abyś mimo wszystko Ty sama wykonała dla siebie ochronę.

To bardzo dużo pisania, dlatego zapraszam Cię do mojej nowej grupy, gdzie otrzymasz info o wspólnych zoomach. Tam są wszystkie narzędzia do ulepszenia swojego życia i to wszystko całkowicie bezpłatnie.

Link do grupy