Pieniądze są…..
Dlaczego tak trudno je zdobyć?

Każdy z nas spotkał się z sytuacją, kiedy w dzieciństwie lub młodości ktoś przekonywał Was zawzięcie, że będzie kimś.

KIMŚ

I oczywiście jest kimś. Jak ja i Ty. Ja jestem kimś i Ty jesteś kimś.

Problem polega na tym, że rzadko potrafimy sprecyzować, kim chcemy być. Co to znaczy być kimś?

Wszechświat realizuje nasze życzenia bardzo dokładnie, ale one muszą być precyzyjne i wynikać z głębokiego przekonania, że naprawdę tego chcemy.

Najczęściej pieniądze do nas nie przychodzą, bo to nie one są celem. One mają nam załatwić coś zupełnie innego.

To może być dom, samochód, status społeczny, splendor, poczucie ważności, wzbudzenie zazdrości u kogoś, coś, co podbuduje nasze ego.

To nie pieniądz jest celem, ale najgłębsza potrzeba załatwienia sobie czegoś na poziomie, niekoniecznie materialnym.

Dlatego, dopóki nie wiesz na co wydasz te pieniądze, jaką masz wizję ich rozdysponowania i nie widzisz się w sytuacji, gdy finalizujesz transakcję, albo masz już to, na co potrzebujesz te pieniądze, nie dzieje się nic. Guzik włączający mechanizm rozwibrowania Twojego ciała pozostaje na swoim miejscu. W niezmienionej pozycji.

Kolejnym powodem i myślę, że najważniejszym jest brak pozwolenia sobie na luksus posiadania tego czegoś.
Jeśli pracujesz za 2000 zł miesięcznie i nie szukasz sposobu na podniesienie dochodu, Twój wszechświat dokładnie odbiera Twoje potrzeby. Nie daje Ci więcej niż to, na czym się skupiasz. A skupiasz się na swojej wypłacie w wysokości 2000 zł.

Dowiedz się, na czym najczęściej skupiasz uwagę. Zeland przepięknie opisuje sektory, które podświetlamy swoją uwagą. Tam, gdzie skierujemy uwagę i odpowiednio długo utrzymamy ją na tym sektorze, on nie będzie miał innego wyjścia, jak się zamanifestować.

To o czym marzysz musi być zgodne z tym co czujesz w sercu, nie w umyśle i potrzebujesz cierpliwie skupiać na tym swoją uwagę.

W skrócie: Umysł widzi pieniądze. Serce widzi emocje, uczucia.

Jeśli chcesz dom, myśl o domu, nie o pieniądzach. Może się zdarzyć, że nie wydasz na niego jednej złotówki. Ale myśl o domu, a nie o tym, w jaki sposób on do Ciebie idzie. To nie Twoja brożka.

꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂