Długo zastanawiałam się nad każdą dostępną opcją

Długo zastanawiałam się nad każdą dostępną opcją. Przyznam, że bardzo korcił mnie POZIOM IV.

Rozmowa mnie bardzo zadowoliła i wiedziałam, że nie interesuje mnie nic poza POZIOMEM IV, jest kompletny i daje najwięcej opcji, z których mogę korzystać do woli. Wszystko, albo nic!

Dostałam wszelką pomoc, ale tak naprawdę dopiero teraz, po Planie 7 Dni Prostych Zmian wiem, że to nie chodziło tylko o jedzenie. Praca z własną psychiką, przekonaniami, dokopywanie się do najgłębszych pokładów własnych problemów, o których nie wiedziałam nawet i usunięciu ich, moje życie poprawiło się na wielu innych płaszczyznach niż tylko powrót do formy.

Przede wszystkim pozbyłam się kompulsywnego jedzenia a z doświadczenia wiem, jakie to jest cholerstwo wredne i trudne do zwalczenia.

Nie miałam wcześniej pojęcia jak ważne jest nauczenie się jedzenia w intuicyjny sposób, jakie to fajne, że dzisiaj umiem dokładnie rozpoznać sygnały, że wiem co mam zjeść, kiedy, że nie rzucam się na słodycze, ale to nie znaczy, że ich nie jem!

Nauczyłam się zarządzać czasem, finansami, a przede wszystkim nauczyłam się czegoś, czego nie uczą w szkołach a wielu uważa to za jakieś czary mary.

To jest, jak to opiekunowie mówią, tworzenie swojej własnej rzeczywistości i dostałam do tego cały komplet narzędzi, z których mogę korzystać do końca życia.

Człowiek tutaj dostaje taką wiedzę i taki solidny warsztat, że aż grzech z tego nie brać garściami.

I na koniec okazało się, że tak naprawdę wszystko to dostałam kompletnie za free, bo moim kosztem było jedzenie, które otrzymałam kurierem do domu po opłaceniu zamówienia.

Całą wiedzę, szkolenia, narzędzia, dostałam za darmo! ZA DARMO! Normalnie zapłaciłabym za taki full serwis kilkadziesiąt tysięcy!
Cztery miesiące konkretnej nauki i mam dostęp nadal do wszystkiego! Ale pojawił się diabełek, który mi szeptal: przemyśl to!

Nie! Nie chciało mi się czekać, to są pełne cztery miesiące, a czas ucieka i mogłoby mi się coś ubzdurać po drodze, zresztą ja nie chciałam już tego odkładać. Moje życie, zdrowie, poczucie, że jestem atrakcyjna, że podoba mi się moje odbicie w lustrze są ważniejsze niż nowe panele do odnawianego salonu kilka lat temu.

Ja potrzebowałam tego jak powietrza do życia, żeby się dobrze czuć we własnym ciele!

A więc dokonałam wyboru i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Po takim kursie sama teraz mogę pomagać innym i to jest najpiękniejsza rzecz!

Wielkie dzięki dla całego zespołu Metmaorfozy!!!

I nie ma na co czekać! Brać, póki jest i zmieniać swoje życie, polecam każdemu z całego serca!

Anna Kaleta

p.s. Nie dodaję zdjęcia, bo jeszcze musze zrobić mały trick. Niedługo dodam 🙂 Jest zastępcze…

Zamknij
post (1200×1500 px)

Tak pisałam 9 stycznia

14 dni kuracji sobie zapodaję, żeby ulżyć mojej biednej wątrobie, bo od dwóch dni coś mnie strzyka pod prawym bokiem, a ostatnio dałam sobie czadu z pożeraniem wszystkich świątecznych smakołyków. Zabieram się za siebie ostro, bo chcę wyglądać w lecie, jak milion dolarów i teraz jest czas na to, żeby sobie sprawić taki luksus. I kosztuje tylko 156 zł! Co to jest? Jeśli mam ze sobą cos zrobić, to od czegoś trzeba zacząć, prawda?

Luksus, bo posiadanie boczków, warstwy tłuszczyku na brzuchu kojarzy mi się z brakiem… Nie chcę mieć o samej sobie złego zdania. Kocham siebie i chcę dać sobie to, co najlepsze. Jeśli dbam o siebie, to dbam o innych. To działa z automatu. Nie da się tego zrobić na odwrót.

Jest tam 14 saszetek na 14 dni kuracji. Jeszcze tego nie robiłam, ale opinie o tym detoksie powalają. Rozmawiam z babkami na czatach i sa zachwycone. Na pewno napiszę o moich doświadczeniach. Podobno smakuje jak krem warzywny. Zobaczymy 🙂

A tak mniej więcej piszą na stronie produktu:

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby* i metabolizm.**
– 2-tygodniowy program z tylko jedną dawką dziennie
– Smaczne połączenie wysokiej jakości naturalnych składników, takich jak ekstrakty z brokułów, ostropestu
plamistego i niedźwiedziego czosnku
– NTC® wspiera optymalne przyswajanie składników odżywczych niska zawartość cukru (dzięki wyłącznemu zastosowaniu ekstraktu ze stewii)

* Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania wątroby
** Chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych”

Dzisiaj już wiem, co, jak i z czym 

Jak to u mnie zwykle bywa, najpierw sama muszę na sobie poczuć efekty, aby poznać mechanizm, skuteczność, czas i wszystko, co dotyczy rzeczy, która miałabym polecić innym. Pisałam o tym tutaj.

Jestem już po kuracji i przyznam, że dotyhcczas jest to jedyny produkt z całej gamy, który nie jest specjalnie pyszny, ale jego działanie, to już bomba. Oczywiście do produktu jest dodany cały program żywieniowy, opieka specjalistów i nic, tylko działać dla własnego dobra.

Czyli:

💚 DETOX 💚 zaczynamy od 14 dni dobrego, łagodnego oczyszczania z dobrym, ziołowym produktem, którego smak może Cię nie zachwyci, ale działanie i owszem, zaskoczy Cię szybkością i efektywnością.

💚 Przez 14 dni będziesz korzystać z prostego, smacznego i lekkiego jadłospisu. Będziesz się najadać do syta, bez liczenia kalorii czy rezygnacji ze słodkiego.
💚 Już po tygodniu Twoja waga powinna wskazywać mniej.

Jeśli nie będzie wyników, dostaniesz zwrot pieniędzy. Czy podoba Ci się taki układ?

💚 Ale…
Jest jeden warunek. Cały program robisz dokładnie tak, jak ja mówię. Nie ma wolnej amerykanki i nie ma kombinowania na boku. Znam się na swojej pracy, prowadzę ludzi już 8 lat i wiem kiedy ktoś robi program solidnie. Zresztą mam na to swoje sposoby.

💚 Podoba Ci się?
Zawalcz o siebie, o smukłą sylwetkę i powrót do zdrowia z pełnym zaangażowaniem i pod moja pełną opieką.

Nauczysz się prawidłowo komponować posiłki oraz dbać o siebie na każdej płaszczyźnie.

W tym zestawie masz 14 saszetek, jak powyżej, na 2 tygodnie.

Otrzymujesz:
– Jadłospis na 1 tydzień, który powtórzysz w drugim tygodniu
– Moje wsparcie
– Dostęp do platformy żywieniowej
– Dostęp do grupy wsparcia
– Moje osobiste prowadzenie każdego dnia
– Możliwość zadawania pytań zespołowi dietetyków codziennie, 12/24