Prawo Otrzymywania jest jak powietrze. Nie widzisz go, ale wiesz, że istnieje. Wiesz, że nim oddychasz, ale nie zwracasz uwagi na sposób, w jaki oddychasz. Podobnie jest z Prawem Otrzymywania. Jeśli Twoje życie to nie jest pasmo sukcesów, to znaczy, że potrzebujesz wiedzieć jak go stosować, posiadać narzędzia, które znacznie ułatwiają i przyspieszają proces otrzymywania od wszechświata wszystkiego, o czym pomyślisz

Magiczne kompetencje

Każda z nas posiada nieograniczony potencjał kreowania rzeczywistości. Najpotężniejszym narzędziem, jakie masz do dyspozycji, to wyrażanie woli.

Wyarażanie woli

Gdy już znasz techniki, rzeczy manifestują się natychmiast. Od razu widzisz i czujesz zmiany na poziomie fizycznym. To jest jazda bez trzymania.
Każdy, kto nauczy się wykorzystywać narzędzia, zmienia całe swoje życie, dlatego nie jest to wiedza dla każdego. Nie wszyschcy pragną zmian.

Pieniądze przychodzą same

Czy możesz sobie pozwolić na to, by z marszu wejśc np. do sklepu Versace i kupić wszystko to, co chcesz?
Czy wiesz, czym jest energia pieniądza i jak się z nią zsynchronizować?

Ile kosztujesz?

Nazywają to termostatem finansowym. Nazywają to różnie, jednak niezależnie od nazwy, jest to jedno z prostszych narzędzi do pokazania Ci – Czym jesteś.

Czy jesteś w stanie powiedzieć mi teraz, w tej sekundzie, ile potrzebujesz pieniędzy na jutro i po co Ci one są potrzebne? Nie wiesz?

Transerfing rzeczywistości

Wszystko to, co jest „Twoje” ma do Ciebie przychodzić łatwo, szybko i za darmo. Kariera, ludzie, pieniądze, miłość, dobre zdrowie i relacje.

Realizacja

Analizowanie zabija kreatywność. Jak poznać, kiedy przemawia do Ciebie dusza i chce zrealizować Twoje marzenie, a nie umysł, który tylko analizuje?

Równowaga

Im bardziej czegoś pragniesz, tym mniejsze szanse, że to do Ciebie przyjdzie. Czy wiesz, że nieświadomie sabotujesz swoje prawo do obfitości?
Nauczysz sie tutaj wszystkiego, co jest potrzebne do życia w pokoju, miłości, obfitości i pełnym zdrowiu.