Nie widzę wyjścia z tej sytuacji

Czy wiesz jak to jest, kiedy świat wali Ci się na głowę? Kiedy masz wrażenie, że jesteś w sytuacji bez wyjścia?

Ja miałam tak w życiu wielokrotnie i zawsze zadawałam sobie pytanie „Dlaczego akurat mi się to przytrafiło?”

Jak na przykład wtedy, gdy zajmowałam się makijażem permanentnym i przedłużaniem rzęs i pewnego razu z przepracowania dostałam stanu zapalnego w barkach. Nie mogłam praktycznie w ogóle poruszać rękami bez uczucia przeszywającego bólu. Groził mi tzw. zamrożony bark. Byłam wyłączona z pracy na 7 tygodni. Problem sprawiało mi umycie zębów, czy uczesanie włosów, a co dopiero wykonywanie zabiegów na klientkach.

To była dla mnie jedna z tych „sytuacji bez wyjścia”. Koniec mojego biznesu, koniec mojej kariery, koniec świata. Na tamten moment.

A jednak udało mi się sytuacje opanować. Zatrudniłam pracownicę i gabinet funkcjonował. W mniejszym zakresie, ale jednak. Wtedy też podjęłam decyzję o tym, że muszę zająć się czymś dodatkowym, bo w moim życiu zdarzyły się i będą się zdarzać sytuacje, które wykluczą mnie z aktywności zawodowej.

Dziś już wiem, dlaczego takie sytuacje zdarzają się właśnie mi i jak na nie reagować, a nauczyłam się tego będąc w programie. Mam nieograniczony dostęp do ogromnej platformy szkoleniowej, nie tylko w zakresie zdrowego odżywiania i biznesu, ale także rozwoju osobistego, na którym zawsze mi zależało.

Wiem, że sama mogę decydować o tym jak wyglada moje życie i wiem, jak reagować na najtrudniejsze sytuacje. W końcu nic nie dzieje się bez przyczyny.

Mój przypadek to tylko przykład. Dotyczący mojej kariery. Ty też masz swoje doświadczenia, być może w innych sferach życia i pewnie nie wiesz jeszcze, jak można w ciagu kilku chwil odwrócić wszystkie sytuacje w życiu i natychmiast zacząć zauważać zmiany.

To tak, jakbyś stanęła nad rzeką, wyraziła życzenie,  aby zaczęła płynąć w odwrotnym kierunku i ona to robi…. Tak właśnie działa ten świat, kiedy wiesz jakich narzędzi użyć i kiedy.

Zamknij
post (1200×1500 px)

Tak pisałam 9 stycznia

14 dni kuracji sobie zapodaję, żeby ulżyć mojej biednej wątrobie, bo od dwóch dni coś mnie strzyka pod prawym bokiem, a ostatnio dałam sobie czadu z pożeraniem wszystkich świątecznych smakołyków. Zabieram się za siebie ostro, bo chcę wyglądać w lecie, jak milion dolarów i teraz jest czas na to, żeby sobie sprawić taki luksus. I kosztuje tylko 156 zł! Co to jest? Jeśli mam ze sobą cos zrobić, to od czegoś trzeba zacząć, prawda?

Luksus, bo posiadanie boczków, warstwy tłuszczyku na brzuchu kojarzy mi się z brakiem… Nie chcę mieć o samej sobie złego zdania. Kocham siebie i chcę dać sobie to, co najlepsze. Jeśli dbam o siebie, to dbam o innych. To działa z automatu. Nie da się tego zrobić na odwrót.

Jest tam 14 saszetek na 14 dni kuracji. Jeszcze tego nie robiłam, ale opinie o tym detoksie powalają. Rozmawiam z babkami na czatach i sa zachwycone. Na pewno napiszę o moich doświadczeniach. Podobno smakuje jak krem warzywny. Zobaczymy 🙂

A tak mniej więcej piszą na stronie produktu:

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby* i metabolizm.**
– 2-tygodniowy program z tylko jedną dawką dziennie
– Smaczne połączenie wysokiej jakości naturalnych składników, takich jak ekstrakty z brokułów, ostropestu
plamistego i niedźwiedziego czosnku
– NTC® wspiera optymalne przyswajanie składników odżywczych niska zawartość cukru (dzięki wyłącznemu zastosowaniu ekstraktu ze stewii)

* Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania wątroby
** Chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych”

Dzisiaj już wiem, co, jak i z czym 

Jak to u mnie zwykle bywa, najpierw sama muszę na sobie poczuć efekty, aby poznać mechanizm, skuteczność, czas i wszystko, co dotyczy rzeczy, która miałabym polecić innym. Pisałam o tym tutaj.

Jestem już po kuracji i przyznam, że dotyhcczas jest to jedyny produkt z całej gamy, który nie jest specjalnie pyszny, ale jego działanie, to już bomba. Oczywiście do produktu jest dodany cały program żywieniowy, opieka specjalistów i nic, tylko działać dla własnego dobra.

Czyli:

💚 DETOX 💚 zaczynamy od 14 dni dobrego, łagodnego oczyszczania z dobrym, ziołowym produktem, którego smak może Cię nie zachwyci, ale działanie i owszem, zaskoczy Cię szybkością i efektywnością.

💚 Przez 14 dni będziesz korzystać z prostego, smacznego i lekkiego jadłospisu. Będziesz się najadać do syta, bez liczenia kalorii czy rezygnacji ze słodkiego.
💚 Już po tygodniu Twoja waga powinna wskazywać mniej.

Jeśli nie będzie wyników, dostaniesz zwrot pieniędzy. Czy podoba Ci się taki układ?

💚 Ale…
Jest jeden warunek. Cały program robisz dokładnie tak, jak ja mówię. Nie ma wolnej amerykanki i nie ma kombinowania na boku. Znam się na swojej pracy, prowadzę ludzi już 8 lat i wiem kiedy ktoś robi program solidnie. Zresztą mam na to swoje sposoby.

💚 Podoba Ci się?
Zawalcz o siebie, o smukłą sylwetkę i powrót do zdrowia z pełnym zaangażowaniem i pod moja pełną opieką.

Nauczysz się prawidłowo komponować posiłki oraz dbać o siebie na każdej płaszczyźnie.

W tym zestawie masz 14 saszetek, jak powyżej, na 2 tygodnie.

Otrzymujesz:
– Jadłospis na 1 tydzień, który powtórzysz w drugim tygodniu
– Moje wsparcie
– Dostęp do platformy żywieniowej
– Dostęp do grupy wsparcia
– Moje osobiste prowadzenie każdego dnia
– Możliwość zadawania pytań zespołowi dietetyków codziennie, 12/24