To, co dziś przyciągamy do siebie, to jest program, jaki w sobie nosimy.

Właściwie niemożliwe jest nasze istnienie bez posiadania programów. Wszyscy mamy w swojej podświadomości zarejestrowane programy, które zapisały się podczas naszych dotychczasowych doświadczeń.
Na przykład: jeśli wychowuję się w rodzinie, gdzie podstawowym źródłem utrzymania jest comiesięczna wypłata w zakładzie pracy, podświadomie będę szukać podobnego źródła dochodu.
Jeśli wychowałam się w rodzinie, gdzie były stale kłótnie, podświadomie będę powielać ten wzorzec (program).

Jak zmienić programy?

Spójrz na to, jakie masz teraz życie. I niezależnie od tego czy to życie jest dobre czy złe, to nie ma znaczenia jakie ono teraz jest. Znaczenie ma to, o czym zaczniesz w tej chwili myśleć, jak ma wyglądać twoje życie. Ponieważ to co jest w tej chwili, jest wynikiem wcześniejszego konstruowania myśli.
Jeśli twoje życie w tej chwili nie jest najciekawsze, to wcale nie znaczy że tworzenie nowej rzeczywistości jest niemożliwe.

Choćby nie wiem co się działo, utrzymuj w swoim sercu i umyśle obraz tego, jakie chcesz mieć życie. Skup się na obfitości szczęściu i dobrobycie. I zrób to przynajmniej przez tydzień czasu, codziennie po 15 minut.

Wszystko zależy od twoich nawyków myślowych. Jakie masz nawyki, takie jest twoje życie. Nie ma od tego ucieczki. Otrzymujesz to o czym myślisz, bez znaczenia czy tego chcesz czy nie.

꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂