Transerfing rzeczywistości

Dlaczego modlitwy nie działają?

Transerfing rzeczywistości Vadima Zelanda jest bardzo ważnym narzędziem wykorzystywanym w każdym detalu i okolicznościach

Sama stosuję go od ok 7 lat z nieprawdopodobnymi sukcesami, które pojawiły się praktycznie natychmiast po zastosowaniu wszystkich zasad, o których pisze Zeland.

Przez te lata przyzwyczaiłam się do innego wymiaru życia, w którym nie ma problemów, jest obfitość w postaci kariery zawodowej, pieniędzy, realizacji każdego celu, wspaniałych ludzi wokół i przede wszystkim w doskonałym zdrowiu.

Transerfing uczy, jak przesiąść się na falę szczęścia i z niej nie spadać. Jak prowokować szczęśliwe „zbiegi okoliczności” oraz jak wykorzystywać znane prawo przyciągania, aby manifestowało się natychmiast.

Mój rozwój osobisty i duchowy zaczął się już właściwie w dzieciństwie. Ojciec zaszczepił mi temat i to miało ogromny wpływ na całe moje życie. Był czas kiedy w swej ignorancji uważałam, że jestem osobą oświeconą i przebudzoną.

Fakt, że moje życie praktycznie z dnia na dzień eksplodowało cudami, sprawił, że uwierzyłam, iż właśnie to jest oznaka mojego oświecenia po tylu latach, i nareszcie byłam gotowa na przyjęcie tych dóbr w każdej postaci.

Oczywiście w międzyczasie miało miejsce ważne wydarzenie, które pokazało mi, że nie jestem wcale przebudzona. Potrafię używać narzędzi, kreować własną rzeczywistość, ale to nie jest wcale żaden dowód na bycie prawdziwie oświeconym, zatem przede mną jeszcze sporo wiedzy do wchłonięcia.

Dlaczego u mnie działa, a u innych nie???

Odnosiłam sukcesy i chciałam, żeby jak najwięcej osób odnosiło je razem ze mną. Zbudowałam piękny biznes i osiągnęłam wszystko, o czym marzyłam. Nie wiedziałam tylko, jak to zrobić, żeby ludzie w moim otoczeniu doświadczali takich samych cudów jak ja, albo większych.

Nie mogłam zrozumieć, dlaczego tak niewiele osób odnosi sukcesy, mimo, że mają do dyspozycji dokładnie te same narzędzia, co ja. Dlaczego oprócz książek biorą udział w dziesiątkach kursów, warsztatów, a i tak nadal tkwią w tym samym miejscu…

Z ciekawości, po 7 latach intensywnego praktykowania Transerfingu samodzielnie, bez jakichkolwiek kursów, postanowiłam z ciekawości wziąć udział.

Podobało mi się, bardzo fajnie się słuchało, ale nie dowiedziałam się niczego nowego i nie miałam czego wdrażać do mojego pięknego życia. Nie chodzi o zarozumiałość, zwyczajnie stwierdzam fakt, że spędziłam miło czas z uczestnikami warsztatów i na tym koniec.

Zresztą osoby z mojego otoczenia były szczerze zdziwione, że się wybieram na warsztaty z transerfingu, którego sama uczę moich podopiecznych, dlatego, że jestem intuicyjnym praktykiem i jak to się mówi, można mnie poznać po owocach.

Widziałam wiele razy zmiany scenografii – jest to tak nieziemskie doznanie, że nie potrafię znaleźć odpowiednich słów na to, by opisać to zjawisko. Doświadczyłam wielu przejść indukowanych, nie mówiąc już o tak prozaicznych rzeczach jak miejsce na parkingu tam, gdzie ja chcę, itp.

Wierzę, że ludzkość jest na takim etapie rozwoju ludzkości, iż rzeczy, które tutaj opisuję są oczywistą oczywistością. Dzisiaj każdy wie o prawie przyciągania, ale uwaga – ja nie mówię o Potędze podświadomości Eddiego Murphy czy słynnym sekrecie. Żadna z tych pozycji nie ma nic wspólnego z prawdziwym transerfingiem.

Zeland pokazał mi jak zarządzać własną rzeczywistością, emocjami, jak wykorzystywać każdą sytuację do maksimum, aby moje życie było wzorcowe i mogło zainspirować innych do działania.

Zbudowałam biznes z innymi Transerferami i może nie będę tutaj wymieniać wszystkich spektakularnych sukcesów, bo jest tego dużo i jestem wdzięczna każdego dnia za te cuda. W każdym razie moje gwiazdy – liderki dzisiaj zarabiają więcej ode mnie. Przeskoczyły mnie w wielu kwestiach i życzę sobie więcej takich kobiet obok siebie, które dokładnie wiedzą, jakie życie chcą mieć.

Mój zespół to zielarki, dietetycy, bioenergoterapeuci, psycholodzy, lekarze, księgowe, biznesmenki, byłe sprzątaczki, sprzedawczynie, kelnerki, itd… Dzisiaj każda z nich świeci swoim własnym blaskiem i inspiruje innych do zrobienia czegoś dla siebie.

Podstawą do rozpoczęcia nauki jest zmiana nawyków. Na dzień dobry zabieramy się za nawyki żywieniowe, ponieważ jesteś tym, co jesz, a jeśli jesz produkty toksyczne, masz do tego nadwagę i wiele dolegliwości, zapomnij o prawidłowym przepływie informacji w Twoim ciele.

Twoje ciało jest generatorem częstotliwości

Inaczej można to ująć cytatem biblijnym: Twoje ciało jest świątynią Ducha świętego. Ma być czyste, z drożnymi kanałami, zdrowe, mocne i produkujące wystarczająca ilośc energii. Zatem jeśli chcesz cudów w swoim życiu, chcesz dobrego związku, poprawić relacje z bliskimi, zarabiać dobre pieniądze… Jesteś we właściwym miejscu.

Może Ci się spodobać również inna moja historia

Zamknij
post (1200×1500 px)

Tak pisałam 9 stycznia

14 dni kuracji sobie zapodaję, żeby ulżyć mojej biednej wątrobie, bo od dwóch dni coś mnie strzyka pod prawym bokiem, a ostatnio dałam sobie czadu z pożeraniem wszystkich świątecznych smakołyków. Zabieram się za siebie ostro, bo chcę wyglądać w lecie, jak milion dolarów i teraz jest czas na to, żeby sobie sprawić taki luksus. I kosztuje tylko 156 zł! Co to jest? Jeśli mam ze sobą cos zrobić, to od czegoś trzeba zacząć, prawda?

Luksus, bo posiadanie boczków, warstwy tłuszczyku na brzuchu kojarzy mi się z brakiem… Nie chcę mieć o samej sobie złego zdania. Kocham siebie i chcę dać sobie to, co najlepsze. Jeśli dbam o siebie, to dbam o innych. To działa z automatu. Nie da się tego zrobić na odwrót.

Jest tam 14 saszetek na 14 dni kuracji. Jeszcze tego nie robiłam, ale opinie o tym detoksie powalają. Rozmawiam z babkami na czatach i sa zachwycone. Na pewno napiszę o moich doświadczeniach. Podobno smakuje jak krem warzywny. Zobaczymy 🙂

A tak mniej więcej piszą na stronie produktu:

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby* i metabolizm.**
– 2-tygodniowy program z tylko jedną dawką dziennie
– Smaczne połączenie wysokiej jakości naturalnych składników, takich jak ekstrakty z brokułów, ostropestu
plamistego i niedźwiedziego czosnku
– NTC® wspiera optymalne przyswajanie składników odżywczych niska zawartość cukru (dzięki wyłącznemu zastosowaniu ekstraktu ze stewii)

* Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania wątroby
** Chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych”

Dzisiaj już wiem, co, jak i z czym 

Jak to u mnie zwykle bywa, najpierw sama muszę na sobie poczuć efekty, aby poznać mechanizm, skuteczność, czas i wszystko, co dotyczy rzeczy, która miałabym polecić innym. Pisałam o tym tutaj.

Jestem już po kuracji i przyznam, że dotyhcczas jest to jedyny produkt z całej gamy, który nie jest specjalnie pyszny, ale jego działanie, to już bomba. Oczywiście do produktu jest dodany cały program żywieniowy, opieka specjalistów i nic, tylko działać dla własnego dobra.

Czyli:

💚 DETOX 💚 zaczynamy od 14 dni dobrego, łagodnego oczyszczania z dobrym, ziołowym produktem, którego smak może Cię nie zachwyci, ale działanie i owszem, zaskoczy Cię szybkością i efektywnością.

💚 Przez 14 dni będziesz korzystać z prostego, smacznego i lekkiego jadłospisu. Będziesz się najadać do syta, bez liczenia kalorii czy rezygnacji ze słodkiego.
💚 Już po tygodniu Twoja waga powinna wskazywać mniej.

Jeśli nie będzie wyników, dostaniesz zwrot pieniędzy. Czy podoba Ci się taki układ?

💚 Ale…
Jest jeden warunek. Cały program robisz dokładnie tak, jak ja mówię. Nie ma wolnej amerykanki i nie ma kombinowania na boku. Znam się na swojej pracy, prowadzę ludzi już 8 lat i wiem kiedy ktoś robi program solidnie. Zresztą mam na to swoje sposoby.

💚 Podoba Ci się?
Zawalcz o siebie, o smukłą sylwetkę i powrót do zdrowia z pełnym zaangażowaniem i pod moja pełną opieką.

Nauczysz się prawidłowo komponować posiłki oraz dbać o siebie na każdej płaszczyźnie.

W tym zestawie masz 14 saszetek, jak powyżej, na 2 tygodnie.

Otrzymujesz:
– Jadłospis na 1 tydzień, który powtórzysz w drugim tygodniu
– Moje wsparcie
– Dostęp do platformy żywieniowej
– Dostęp do grupy wsparcia
– Moje osobiste prowadzenie każdego dnia
– Możliwość zadawania pytań zespołowi dietetyków codziennie, 12/24