Technologia celu, to proste narzędzie
umożliwiające otrzymywanie
wszystkiego, o czym marzysz prosto,
łatwo i przyjemnie

www.transerfingrzeczywistosci.pl

rozwój osobisty

Rozwój nie oznacza skakania z jednego kursu na drugi. To naturalny proces doświadczany poprzez dokonywanie świadomych wyborów. Nieświadome też nas uczą…

Rozwój nie oznacza skakania z jednego kursu na drugi. To naturalny proces doświadczany poprzez dokonywanie świadomych wyborów. Nieświadome też nas uczą, tyle, że boleśnie. Nie rozwijasz się wtedy tylko nadmiernie eksploatujesz. Im więcej wiedzy przyswajasz, tym mniej masz czasu i miejsca na wdrożenie jej w prawdziwym życiu.

Jesteśmy dziś przebodźcowani do granic możliwości dlatego Metamorfoza jest miejscem, gdzie pozbędziesz się natłoku myśli, obciążeń, uwarunkowań i cudzych programów, aby zastosować w praktyce najprostsze narzędzia do życia w szeroko rozumianym dobrobycie.

 

Oto, co otrzymasz:

– Nauka otrzymywania w praktyce. Otrzymujesz zadanie do wykonania i praktykujesz.
– Dostęp do grupy”Magików”.
– Grupowe spotkania online, gdzie każdy pokazuje wyniki oraz omawiamy kolejne lekcje.
– Kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania sobą.
– Uruchamianie mocy.

zdrowie absolutne

Jeśli nie masz zdrowia, nie masz obfitości w życiu ani szczęścia. Dobre zdrowie jest fundamentem powodzenia w życiu, a zdrowie zależy od jedzenia i myślenia.

Jeśli nie masz zdrowia, nie masz obfitości w życiu ani szczęścia. Dobre zdrowie jest fundamentem powodzenia w życiu, a zdrowie zależy od jedzenia i myślenia. Dobre zdrowie to wysoki poziom energii, charyzma, chęć do życia na wysokim poziomie, cokolwiek to znaczy. Mnóstwo pomysłów i marzeń.

Niska energetyka oznacza brak sił witalnych, brak zdrowia, depresję, nieposiadanie celu w życiu i poczucie niskiej wartości. Życie bez energii jest wegetacją.
Czego pragniesz? Szczęścia i fanatastycznego życia, czy przeżywania każdego dnia z myślą, żeby tylko się już skończył?

Efekty juz po 7 dniach. Nie tylko zgubisz kilogramy, ale poczujesz potężny zastrzyk energii. Będzie to też moment, w którym zobaczysz rzeczy, których nie dostrzegałaś dotychczas, a były obok Ciebie zawsze. Pamiętaj, że zdrowy człowiek, to szczupły człowiek. Każdy nadprogramowy kilogram oznacza, że w organizmie dzieje się źle.

  • Jadłospisy na 4 do 52 tygodni (W zależności od pakietu).
  • Listy zakupów
  • Produkty uzuzpełniające zdrową dietę
  • Dostęp do grupy wsparcia
  • Codzienne sprawdzanie raportów
  • Cotygodniowe uzupełnianie pomiarów
  • Codziennie od rana do wieczora wsparcie ekspertów na czacie grupowym oprócz niedzieli i dni świątecznych

budżet bez limitu

Naucz się budować generatory obfitości w każdej sferze swojego życia. Zrozumienie zasad rządzących naszą rzeczywistością, to klucz otwierający wszystkie drzwi.

Marzysz czasem o sytuacji, że wchodzisz do sklepu i kupujesz to, na co masz ochotę, bez zastanawiania się, czy masz na to pieniądze? Czy możesz sobie wyobrazić, że jedziesz na wakacje, meldujesz się w hotelu i dopiero tam decydujesz, jak długo zostajesz, a zazwyczaj wydłużasz ten czas?

Czy możesz sobie wyobrazić sytuację, kiedy nie musisz sprawdzać stanu konta, bo wiesz, że masz pieniądze na każdą zachciankę? Ja znam to uczucie i chcę, abyś dołaczyła do grona tych wyjątkowych ludzi, którzy posiadają technologię celu i otrzymują wszystko, co chcą.

Możliwość dołączenia do zespołu Networkerów. Jesteśmy jedynym zespołem na świecie, w którym nie piszemy do nikogo, nie zaczepiamy, nie spamujemy, nie niszczymy relacji, a na pracę poświęcamy tylko jedną godzinę dziennie. Ta godzina wystarcza na wykonanie 5 zadań, a te zadania sprawiają, że ludzie sami do nas piszą i nasz projekt działa niezawodnie od 7 lat.

Network to najlepsza i najbardziej wygodna forma pracy. Godzina dziennie, 5 zadań i wystarczy Ci tylko telefon oraz dostęp do internetu. Zamist skrolować bezowocnie Facebooka, przekuj to na pieniądze. Zostań Mistrzem Nowego Wymiaru Networku. Więcej dowiesz się tutaj.

spełnianie marzeń

Bycie świadomym budowniczym generatorem obfitości prowadzi do każdego celu bez uchybień. Chcesz wiedzieć, jak stać się swoją własną czarodziejską różdżką?

Zaledwie 3-4% ludzi dokonuje przeskoku ze zwykłego, szarego życia do nowej rzeczywistości, wolnej od problemów, w obfitości, w pełnym zdrowiu i szczęściu. Normalnie wydawałoby się, że mamy coraz gorsze i cięższe czasy, coraz wyższe ceny, coraz bardziej zatrute środowisko. Nie ma znaczenia, co na ten temat myślisz, ponieważ nie wiesz jeszcze, jak to zmienić. Jeśli to, co czytasz teraz wywołuje w Tobie chęć poznania naszych metod, to możesz sobie pogratulować. Masz wielki potencjał, by znaleźć się w tym ścisłym gronie ludzi realizujących na bieżąco każde marzenie, co do joty.

Jeśli jednak masz wątpliwości i myślisz, że to jakiś kit, zamknij tę stronę. Nie mamy dla Ciebie rozwiązania i nie zamierzamy Cię przekonywać. Twój wybór już się urzeczywistnił.

Przede wszystkim totalną wolność od systemu, od sytuacji, od wszystkiego, z czym boryka się 96% ludzkości. Otrzymasz wgląd w sfery, o których nie masz do tej pory pojęcia, że coś takiego istnieje.
Wolność od zmartwień i innych nieprzyjemnych zjawisk.

Niedawno pewien „obudzony/oświecony” człowiek poprosił o krótką informację, jak zmienić swoje życie, bo starcza mu tylko na podstawowe potrzeby. Po usłyszeniu tej prostej metody stwierdził: Tak znam to…

Ludzie znają wszystko, wiedzą wszystko, ale nie potrafią niczego zmienić w swoim życiu. Klątwa tzw wiedzy nie pozwala ich ego na „zniżenie się” do roli ucznia i poświęcenia choćby 15 minut dziennie na poprawę włąsnego losu. Wszyscy wszystko wiedzą, ale coraz gorzej mają w życiu.
Nie bądź częścią mentalnie leniwych. Zacznij czarować w swoim życiu. Zacznij żyć, a nie wegetować!

Zamknij