Warsztaty

Poznaj proste zasady jedzenia do syta bez hamulców

Ludzie myślą, że dieta to wyrzeczenia, głód, jedzenie sałaty czy picie soków.

Dieta, to styl odżywiania. Całe życie jesteś na diecie, pytanie czy ta dieta Cię buduje czy rujnuje.
Czy sól szkodzi? Czy tłuszcz tuczy? Czy już nigdy nie będziesz mogła zjeść ciasta lub golonki z ziemniakami?

Otóż wyobraź sobie, że najlepsza dla Ciebie jest nasza, tradycyjna POLSKA KUCHNIA.

Możesz do niej spokojnie wrócić i już nigdy nie przybrać na wadze, pod warunkiem, że zrobisz to świadomie i z wiedzą, którą otrzymasz na naszych warsztatach.

To, co wiesz, może Cię uratować, albo zabić

Internet pełen jest „wiedzy” i dobrych rad. Najczęściej większość tej wiedzy jest na zasadzie „kopiuj – wklej” i często możesz znaleźć te same informacje na wielu stronach.

Jeżeli chcesz w swoim życiu jeszcze spokojnie objadać się takimi delikatesami, jak na zdjęciu, MUSISZ poznać zasady, na jakich możesz to robić. 

Jeśli nie lubisz czytać i szukasz cudownego środka na zgubienie kilogramów natychmiast i za free, nasze warsztaty nie są dla Ciebie. Nie pracuję z ludźmi nieodpowiedzialnymi.

Nie chcę trafiać do wszystkich, lecz tylko do tych, którzy podświadomie czują, że wszystko to, czym są bombardowani, to totalna ściema i wpędzanie w uzależnianie się od programów dietetycznych do końca życia.

Jak jeść wszystko?

Nie ma czegoś takiego, jak dieta odchudzająca

Z pewnością nieraz widziałaś reklamę spalacza tłuszczu czy innego cudownego środka, dzięki któremu w magiczny sposób staniesz się szczupła i seksowna jak Afrodyta.

Wszystkie te rzeczy to tak naprawdę kłamstwa, ponieważ to Twój własny organizm wykonuje najczarniejszą robotę, czyli sprzątanie, regenerowanie, autouzdrawianie i produkowanie nowych komórek. Zdrowych lub zdeformowanych, w zależności od budulca, jaki mu zaserwujesz.

Czy wiedziałaś o tym, że nie potrzebujesz „cudzych” witamin? Fakt, że w danym produkcie jest cała gama witamin, nie ma żadnego znaczenia dla Twojego organizmu… 

I dlaczego akurat Ja?

Moja misja to dzielenie się Wiedzą Praktyczną, która działa i wspólne działanie

Nie każdy wie, do czego służy ludzkie ciało. 90% ludzi używa go do przeżycia. Część z nich, jako narzędzia do zdobywania dóbr w życiu dzięki, świetnej prezencji czy sile fizycznej.

Zdecydowana mniejszość (która WIE), używa swojego ciała jako przysłowiowej „czarodziejskiej różdżki”, bo tym nasze ciało de facto jest. Głównie dzięki wiedzy, prawie dzisiaj „tajemnej” (a powinna być wykładana w szkole podstawowej), prowadzę już 7 rok klientki z wielkimi sukcesami, natomiast tym razem dodałam kilka ważnych elementów, pozwalających wykorzystać możliwości naszego ciała, duszy i umysłu.

Abyś już nigdy więcej nie miała wątpliwości, co włożyć do ust i czy to coś Cię uleczy, czy zrobi krzywdę.

Co by było gdyby...

Czy marzysz czasami o luksusie w życiu?

Czego potrzebujesz, aby uwierzyć, że wszystko to, o czym marzysz, jest w Twoim zasięgu, ale dopóki nie zrobisz dla siebie czegoś dobrego, nie poczujesz magii swojej atrakcyjności.

Co czujesz, kiedy stoisz codziennie przed lustrem? Co o sobie myślisz? Czy te myśli są pełne miłości, czy też wciąż wynajdujesz mankamenty lub, co gorsza, nienawidzisz siebie i swojej nadwagi?

Ile czasu jeszcze chcesz zmarnować na samodzielne kombinowanie, bo szkoda Ci wydać kilka złotych na produkty, które de facto kosztują mniej, niż świństwa które jesz na codzień i dzięki którym siedzisz teraz tutaj i to czytasz, bo masz PROBLEM!

Zacznij myśleć w sposób praktyczny! Jeść musisz. Nikt Ci jedzenia za darmo nie da. Różnica polega na rodzaju i miejscu zakupu niektórych produktów, a nie na ich cenie! To tutaj zaczyna się przedsionek luksusu w życiu. Jak traktujesz siebie, tak inni Cię traktują.

Zobacz przemiany

Wszystko, co dzieje się w moim życiu, zawdzięczam Wiedzy, nie wierze...

Z tą konkretną wiedzą zetknęłam się w 2013 roku.
Byłam wówczas na etapie szukania pracy, sensu życia, spokoju w związku, bo wszystko mi się waliło.

Kolega na Facebooku zamieścił zdjęcie wszystkich tomów, które właśnie do niego dotarły. Zapytałam, o czym są te książki, a on odpowiedział mi, żebym sobie przeczytała, to będę wiedzieć. To było jak woda na młyn dla mnie.

Zawzięłam się i już w trakcie czytania pierwszej części zaczęły się dziać cuda w moim życiu.
Zmieniały się barwy, scenerie, pojawiały się przejścia indukowane i uaktywniały się zupełnie inne warianty rzeczywistości. Ale był warunek, który ja spełniłam chyba w 100%.

Robiłam dokładnie to, co było w książce. Kropka w kropkę, wszystkie zasady stosowałam bez wypaczeń.

Schudłam 24 kg. Zastosowałam zalecenia… (Czytaj całość)

Dołącz do nas

Poznaj niesamowite historie Uczestniczek Programu i napisz z nami swoją!

Przeglądanie starych zdjęć, kosztuje mnie sporo emocji

„To co zrobiły ze mnie leki i byle jakie jedzenie wywoływało u mnie wstręt do samej siebie. Czułam, że przestaje panować nad swoim ciałem.

Nie chciałam dłużej ukrywać się pod luźnymi ciuchami, które całkowicie zniekształcały to co zostało z mojej figury.
Oliwy do ognia dolewały komentarze znajomych.
Ciągłe pytania: czy jestem w ciąży, czy wiem już co będę miała?

Gratulowanie super decyzji powiększenia rodziny.
Czułam się strasznie, kiedy w autobusie ktoś ustąpił mi miejsca, myląc mnie z kobietą w ciąży.
Czy muszę Wam mówić jak się wtedy czułam?
Myślę że nie!

Nie jedna z nas miała podobnie, prawda?
To, że trafiłam do tego programu, było dla mnie wybawieniem. To tutaj poznałam proste zasady, jakie wprowadzałam do swojego jadłospisu.
Jadłam, jadłam, a kilogramy leciały w dół. Łącznie minus 15 kilogramów.

Teraz jestem szczęśliwa, czuję się piękna i na każdym kroku to słyszę”.

Smacznie i do syta

Od 7 lat pomagamy ludziom w osiągnięciu wymarzonej wagi i szczupłej sylwetki. Robimy to skutecznie i dobrze dlatego, że w naszym programie trzeba jeść to, co się lubi i do syta.

Byłam na tyle zdesperowana, że stosowałam różne diety, które oferował internet

„Myślałam również na skorzystaniu z pomocy dietetyka. To był dla mnie bardzo trudny czas. Uświadomiłam sobie, że przybywające kilogramy coraz bardziej mi szkodzą.

We wrześni dowiedziałam się o programie, na początku myślałam, że jest to następna dieta cud, lecz cudów nie było. Zaczęła się nauka rozsądnego układania posiłków. Uczyła się co jeść a na co uważać, jak można zmienić swoje przyzwyczajenia i na co zwracać uwagę wybierając się na zakupy.

Po pierwszy dniach byłam zachwycona, ubyło 2,5 kg w tydzień. Byłam pełna obaw co będzie, jak waga wróci z prędkością jo-jo, utrapieniem każdej mojej wcześniejszej diety. O dziwo nie było efektu jo-jo, a waga w następnych tygodniach nadal spadała. W ciągu 4 miesięcy schudłam 11 kg, a co najważniejsze waga nadal się utrzymuje, teraz czuje się wspaniale.

Zapominałam, co znaczy wstyd i polubiłam tę postać w lutrze. Zyskałam więcej energii i lepiej się czuje. Nie osiągnęłabym tego, gdyby nie program to dzięki niemu”.

Przyjemnie

– Bez głodu
– Bez wyrzeczeń
– Bez katowania się ćwiczeniami
Posiłki proste, szybkie w przygotowaniu i przede wszystkim smaczne.

Hej? Jestem mamą cudownej dwójki dzieciaczków

Myślałam, że przy niedoczynności i hashimoto nigdy nie odzyskam upragnionej figury.

A tu proszę JUPIIII??? Tak to nowa ja, szczęśliwa pełna energii mamuśka rozbrykanych maluchów.

Kochane w programie jestem rok. Zdrowe odżywianie odmieniło i zmieniło moje życie to jest mój styl życia. Czego chcieć więcej ??

Moje osiągnięcie to –25 kg z mnóstwem centymetrów. Efekt jo-jo jakie jo-jo?? Przy zdrowym odżywianiu nie ma czegoś takiego. To była naj naj najlepsza decyzja. Jeśli i Ty chcesz, zadbać o siebie, poczuć się atrakcyjną, to możesz zrobić najwspanialszą pod słońcem rzecz dla siebie – zawalczyć o siebie, swoje samopoczucie i wygląd. Przecież nie masz nic do stracenia tylko kilogramy?

Dołącz do fantastycznego wyzwania, podczas którego nauczysz się właściwie jeść, zgodnie z biochemią organizmu i jego energetyką, zgubić nadwyżkę kilogramów, dodać, jeśli masz niedobory i na zawsze zapomnieć o dolegliwościach związanych z tym, co wkładasz do ust.

Tylko 7 dni...

Już po 7 dniach zobaczysz pierwsze wyniki. Sprawdź swoje możliwości, rozruszaj swój metabolizm i pokłady energii! Jak widzisz, jest to dopiero pierwszy poziom prawdziwej, intuicyjnej szkoły – jak i co jeść, by się dobrze najeść i tracić na wadze.

Ja też kiedyś marzyłam o ubraniu najpiękniejszej sukienki na bal

Odkąd zaczęłam być świadoma swojego wyglądu, jako nastolatka, moim największym koszmarem był wielki brzuch.
Nie wiedziałam wtedy, że trzeba zmienić sposób odżywiania. W ogóle do głowy mi nie przychodziło, że to jakość jedzenia ma znaczenie. Byłam przekonana, że muszę przestać jeść.

Głodziłam się w ciągu dnia, a wieczorem rzucałam się na słodycze.
To nie był jedyny z moich genialnych pomysłów na pozbycie się brzucha jak balon. Uprawiałam kilka dyscyplin sportowych w tym czasie i nawet to nie dawało rezultatów. Byłam utytułowanym sportowcem, ale do szczupłej sylwetki było mi jeszcze bardzo daleko.

Dopiero po wielu latach, kiedy rozpoczęłam edukację w kierunku żywienia, zrozumiałam, jakie błędy popełniałam przez całe dotychczasowe życie.

Z rozmiaru 50 zeszłam do 36!!!

Wraz z zespołem ekspertów pomagamy już 7 rok każdej kobiecie, która jest zdecydowana, by pięknie wyglądać, dobrze się czuć,  odbudować wysoki poziom pewności siebie oraz podnieść poczucie własnej wartości.

Nie czekaj na właściwy moment. On nigdy nie nadejdzie! Zacznij teraz, właśnie teraz, kiedy myślisz, że nie jesteś gotowa 🙂

Pomagajmy razem

Być może nie potrzebujesz Skutecznego Programu, bo jesteś szczupła i zdrowa jak ryba, ale z pewnością znasz kogoś, kto zmaga się z nadwagą i związanymi z nią różnymi dolegliwościami – udostępnij proszę to ważne wydarzenie tej osobie, być może pomożesz jej zmienić swoje życie o 180 stopni.

Miałam kiedyś salon kosmetyczny, który świetnie prosperował…

…”Zajmowałam się makijażem permanentnym, przedłużaniem rzęs i szkoliłam z rzęs.

Kochałam to i myślałam, że będę się tym zajmować do końca życia. Jestem typem osoby, u której musi dużo się dziać. Angażowałam się w różne projekty i kiedy inni świętowali sukces, ja w głowie miałam już plan na kolejne przedsięwzięcie.

W szczytowym momencie byłam świeżo upieczoną mamą, prowadziłam gabinet, szkoliłam, byłam przedstawicielem handlowym producenta robotów kuchennych i studiowałam podyplomówkę.
Krótko mówiąc, nie nudziłam się.

Niby lubiłam wszystko, co robiłam, ale gdzieś tam z tyłu głowy czułam, ze życie ucieka mi przez palce. Chciałam mieć coś swojego, wyjątkowego, coś, dzięki czemu będę mogła wyrażać siebie.

Problem polegał na tym, że pracowałam od rana do wieczora. W pierwszej ciąży pracowałam do połowy 7 miesiaca i pewnie pracowałabym dalej, gdyby nie potworne bóle kręgosłupa”… Kliknij poniżej by przeczytać całość.

Konkrety

10 rzeczy, które sprawią,
że to będzie najważniejsze
14 dni
w Twoim życiu!

Lista fajnych rzeczy

1. Precyzyjne jadłospisy.
2. Listy zakupów.
3. Plany suplementacji.
4. Pełne wsparcie ekspertów przez cały dzień w grupie.
5. Podstawy edukacji żywieniowej – “Jesteś tym, co jesz”.
6. Dostęp do materiałów audio i wideo.
7. Szansę na poznanie metod jedzenia intuicyjnego, zgodnego z własnym wzorem energetycznym.
8. Dostęp do bazy przepisów na każdy dzień tygodnia.
9. Wiedzę o Tym, co oprócz trawienia potrafi wykonać Twoje ciało gdy się je podłączy do określonych zasobów.
10. Wiedzę o rzeczach wykraczających daleko poza sferę jedzenia.

Z nami się zawsze wygrywa

Zawalcz o siebie
i stań się Królową

Postaw pierwszy krok na drodze do pięknego życia. Zacznij od zmiany nawyków żywieniowych. To najtrudniejszy etap, ale z nami pokonasz wszystkie trudności.

Otrzymasz wyjątkowe narzędzia i wiedzę. Będziesz jeść do syta i tylko to, co lubisz.
Bez liczenia kalorii, bez wydawania góry pieniędzy i bezwyrzeczeń.

Una Bella Donna, SPO oraz Szczupła i Zdrowa połączyły siły, by wesprzeć Cię w tym ważnym dla Ciebie procesie narodzin nowej JA

 

Przejmij kontrolę nad zdarzeniami.

Pierwsze 2 tygodnie to ścisła Szkoła Jedzenia.
Po 14 dniach będziesz już dokładnie wiedziała, dlaczego dbanie o siebie ma o wiele większe znaczenie niż tylko dobre samopoczucie.

Poczujesz na własnej skórze, jak wielki masz wpływ na innych ludzi i na to, co się wokół dzieje. Im więcej wiesz, tym większą kontrolę masz nad tym, co Cię spotyka w życiu, z jakimi ludźmi się spotykasz i dlaczego jednym powodzi się w życiu, a drudzy klepią biedę.

Nauczysz się siać dobro i obfitość w swoim życiu oraz pokażesz innym, jak tego dokonać.

Teraz Twój krok. Na końcu strony jest ankieta…

Pozwalam sobie
na Luksus
bycia Vip

A Ty?
Na co sobie dzisiaj pozwolisz?

Zamknij