Nasz Ślub

Ludzie poszukują stabilności w życiu, bo wtedy czują się bezpiecznie. Ale przecież stabilność nie istnieje. Mamy cykle dnia i nocy, pór roku, cykle wiatrów, opadów, pór suchych, burz, topnienia lodowców i przesuwania się osi biegunów magnetycznych ziemi.

Wszystko na tym świecie ma swoje cykle. Najbardziej poważany kronikarz polski, Jan Długosz notował w swoich kronikach, że najsmaczniejsze mandarynki rosły w Polsce. Był to kraj o klimacie równikowym, gdzie rosły tzw owoce południowe.

Takich zapisków jest więcej, ale ludzie nie wiedzą o tym, ponieważ zachodzi zjawisko zwane czasem kinetycznym. Można to dostrzec choćby na podstawie 1 roku.

Co roku ludzie nagle zauważają, że w zimie kwitną jakieś kwiaty, albo, że ptaki w nocy śpiewają. Co roku to zauważają, ale nie pamiętają, że w poprzednim roku też tak było. To wciąż się dzieje, ale zjawisko czasu kinetycznego sprawia, że nie pamiętamy.

Nasza cywilizacja się cofa. Już dawno zapomnieliśmy o przysłowiach, które są fundamentem pamięci o tym, co było. Na przykład:

– W marcu, jak w garncu.
– Kwiecień plecień wciąż przeplata.
I za każdym razem ludzie są zdziwieni, że w kwietniu mamy wszystkie cztery pory roku. To tylko jeden z wielu przykładów.

Pamięć historyczna jest ważna, by nie być zaskoczonym, że pojawiło się nowe zjawisko atmosferyczne. Zmienia się częstotliwość drgań ziemi, fal słonecznych, zmienia się nasze DNA, zmienia się wszystko i zamyka się cykl.

Żyjemy zbyt krótko na tej cudownej ziemi, by pamiętać. Ale o dziwo, czynimy z tego krótkiego życia koszmar. Nie pamiętamy, co było 20 lat temu, ale pretendujemy do życia wiecznego w ciele, które dzień w dzień rujnujemy.

Jak myślisz. Ile życia Ci zostało?

Każdego z nas może szlag trafić nawet dziś. Dlaczego więc myślisz, że jeśli jeszcze przez jakiś czas pozwolisz sobie na jedzenie trucizn, a potem „naprawisz” to jakimś programem dietetycznym, to to będzie OK?

Czy myślisz, że to jest inteligencja człowieka?
Otóż nie! Fakt, że myślisz, nie czyni Cię istotą inteligentną.

Inteligencja to dwa słowa – Intelekt i kreacja. Połączenie tych słów (polecam zagłębić się w etymologię tego słowa) oznacza dokładnie to, o czym mówię.

Wracając do stabilności. Nic oprócz nas samych nie ma możliwości wytworzenia stabilności. To my jesteśmy tym ogniwem spajającym i to nasze zadanie, aby doprowadzić ciało do stanu, w którym możemy go użyć, jako narzędzia do zsynchronizowania się z wyższą świadomością. Dopiero tutaj zaczyna się prawdziwy proces nauki otrzymywania wszystkiego w życiu, o czym marzymy.

Szkoła Jedzenia to nie jest zwykły program, jakich wiele na rynku. To, co nasze uczestniczki otrzymują w trakcie jego trwania, nie da się z niczym porównać.
Podczas tych kilku tygodni nauki wyłaniają się osoby, które szczególnie się wybijają dzięki pewnym predyspozycjom i przechodzą do Poziomu II Nauki o „czarowaniu”.

Aby mieć w życiu obfitość, miłość i pełne zdrowie. Dlatego jedzenie jest ważne. 99% ludzi nie ma o tym bladego pojęcia. Dlatego zasoby ziemi i my jesteśmy własnością 1% ludzi, którzy wiedzą, jak wykorzystywać „moce”.

Zadam Ci pytanie:

Czy potentat finansowy czyta gazetę sportową, albo ogląda seriale w telewizji?

Jak wygląda edukacja dzieci królewskich lub żydowskich?
Zupełnie inaczej, niż to, co dzieje się w tzw zachodnim świecie.
Jak to możliwe, że masom serwuje się trendy jak np. Bezstresowe wychowanie dzieci, przygotowuje się sztaby psychologów, którzy uczą nas rzeczy zupełnie bezwartościowych, zajmujących uwagę.

Dzieci rodzin królewskich oraz niektórych narodowości od najmłodszych lat uczone są przedmiotów, które dla nas – mas wydają się zupełnie zbędne.

Języki, matematyka, filozofia, etyka, HISTORIA, przyroda – ale tutaj uwaga – nie te nauki, które znamy ze szkoły.

W porównaniu z „elitami” jesteśmy analfabetami. Dzisiaj na Facebooku 99% ludzi nie potrafi napisać jednego krótkiego zdania bez błędów ortograficznych. Ba! Z jednego słowa robia trzy! Ostatnio widziałam biogram na Facebooku z napisem: nie na widzę…. czegoś tam.
Jak można się tak wywalić na jednym słowie? Czy ktoś, kto nie ma pojęcia, jak ważne są słowa, posiądzie jakakolwiek moc?

Posługują się gifami, emotikonami, bo nie są zdolni do wyartykułowania swoich uczuć. Bo nie wiedzą, że język i jego częstotliwość, zaburzana wypaczeniami, zmienia diametralnie znaczenie oraz moc sprawczą.

Robi się z nas analfabetów niezmiennie i falowo, abyśmy nie zauważali zmian.

A więc jak myślisz. Czy taki biedak, analfabeta, posługujący się emotkami na Facebooku może pojąć, jak zarządzać prawami natury, aby działały na jego korzyść?

Czy Ty masz o tym jakiekolwiek pojęcie, jak to zrobić, by jutro zapukał do Ciebie ktoś, kto da Ci klucz do szczęśliwego życia?

Nie wiesz. Bo wolisz scrollować Facebooka, zamiast przeczytać książkę. Wolisz upiec ciasto, które Cię otruje, ale będziesz umierać jeszcze kilkadziesiąt lat przez nie. I nie dowiesz się nigdy o tym, bo w telewizji Ci tego nie powiedzą, że to jest złe.

Nie powiedzą Ci w tv, jak poznać prawa natury. Czym one są. Czym jest bóg. Czym jest nasze ciało naprawdę i jak je wykorzystać oprócz jedzenia, seksu i sportu.

Nigdy nie uwolnisz się z więzienia i nie poznasz prawdziwej rzeczywistości, jeśli nadal będziesz odkładać swoją edukację.

Nigdy nie zobaczysz prawdziwych kolorów drzew, nieba, ziemi, morza i nie poczujesz magii własnej mocy, jeśli nie zaczniesz od porządków.

Musisz najpierw uruchomić reaktor jądrowy, którym jesteś.
Dosłownie. Nie używam metafory.
Każdy z nas jest reaktorem, zderzaczem hadronów i portalem czasoprzestrzennym.

Skoro ja tego wszystkiego dokonałam, każdy może. Ale musi chcieć zobaczyć inną rzeczywistość.

Zaczynamy od 14-dniowych warsztatów żywieniowych. Zapisy już są otwarte i możesz wpisać się na listę.
Dzięki temu przypomnisz sobie, jak to było w dzieciństwie, kiedy nigdy nie byłaś zmęczona i to będzie ten najważniejszy krok do wielkiej edukacji praw natury, jakim jest Transerfing Rzeczywistości.

Niech świat pracuje na Twoją korzyść.