Myślę, że gdybym robiła tak jak ludzie, których znam, nie osiągnęłabym nic do dziś.

Trochę mnie zadziwia ta determinacja i poszukiwanie wciąż nowych sposobów, zamiast po prostu zacząć je stosować, a nie tylko o nich czytać czy słuchać na kursie. Nie o to chodzi, żeby się rozwijać w nieskończoność. Czas najwyższy, aby ten rozwój zaczął przynosić owoce.

Przestałam ludziom dawać do ręki narzędzia. Mało kogo stać na to, by tych narzędzi użyć. Mało kogo stać na to, by poświęcić 15 minut w ciągu dnia na prawdziwe zaangażowanie.

Wniosek jest prosty. Świat jest pełen oszustów, twierdzących, że marzy im się lepsze życie, ale niech to załatwi ktoś inny. W efekcie nie dosyć, że oszuści, to jeszcze narzekający, leniwi, sfrustrowani i z postawą roszczeniową.

Szkoda mi życia, czasu i drogocennej energii. W tym roku skończyłam z dzieleniem się wiedzą i umawianiem na rozmowy. Choć one zawsze odnosiły dobry skutek, ale tylko u tych, którym szczerze zależało i zastosowali moje wskazówki, zdecydowałam, że czas skupić się na własnych, jeszcze większych cudach.

Jestem kopalnią pomysłów i tak się dziwnie składa, że gdy daję pomysł, on działa. Wymyśliłam nazwy i modus operandi kilku prężnie działających marek. Robią nieprawdopodobną kasę. Wiem doskonale, że mam ten zmysł i bardzo mnie to cieszy, ale też kosztuje sporo energii.

Póki co, mam w tej chwili na tapecie nowy pomysł i wdrażam go z kimś. Jest to pomysł oparty na mojej metodzie, której nigdy nie zmieniłam. Od 8 lat przynosi mi krocie w prosty, łatwy i przyjemny sposób. Dokładnie tak, jak obiecuje Transerfing.

Moja metoda to jest właśnie TR plus jedna mała rzecz, bez której TR nawet najmocniejszy, pozwoli tylko zobaczyć prawdę, ale nie przyniesie tak spektakularnych efektów, jak moje.

Dlatego serce mnie boli czasem, kiedy widzę, jak ludzie skaczą z jednej metody na drugą i w tym skakaniu nie mają czasu, by zatrzymać się przy jednej i rzetelnie ją sprawdzić w działaniu. No cóż. Ich życie, ich sprawa. Moje drzwi właśnie się zamykają na darmowe wspieranie nieudaczników.

Idę tworzyć. 🌸

Chcesz lepszego życia? Zerknij tutaj. Od A do Z