33e9fa36 8458 4a56 A20e Fe5af211aa39 Scaled.jpeg
Lat Pracy
i Doświadczenia
0
wybierz jedno i działaj

Albo Masz Wiedzę
Albo Masz Rezultaty

Moja wielka edukacja na temat zdrowia zaczęła się w 1997 roku. Jeszcze do niedawna opowiadałam o tym i teraz zrobię to ostatni raz, u jakich wielkich lekarzy pobierałam nauki, na jakiej prestiżowej akademii i w ogóle. Ileż to ja nie zapisałam notatek. Tony. Tak dosłownie opowiadałam ludziom przez ostatnie 9 lat. I owszem, wiedzę jakąś tam mam, ale jeśli mam być szczera, przydała mi się tylko do tego, by stwierdzić, że tylko mi życie skomplikowała i utrudniła osiągnięcie wszystkiego, co może uszczęśliwiać w życiu.
Ta wiedza zamknęła mnie na wsłuchiwanie się w siebie, w swoją intuicję i czyste połączenie z polem energoinformacyjnym.
Kiedy pojawiła się okazja, aby wykorzystać całą moją wiedzę na temat tego, jak funkcjonuje organizm, jakie procesy zachodzą, jaki skład i jakie witaminy na co wpływają, okazało się, że moje klientki zamiast chudnąć w programie - TYŁY!!!

ADRES EMAIL

wiola.j@gmail.com

SOCIAL MEDIA
I znów musiałam uczyć się na nowo

Ale Wtedy Jeszcze Nie Słuchałam Siebie

Na szczęście zrozumiałam szybko o co chodzi z żywieniem i co robić, aby klientki miały efekty, jakich oczekują. Były to moje pierwsze 2 podopieczne, które po wprowadzeniu zmian przepięknie poleciały z wagi i jedna z nich do dziś cieszy się fajną formą. Z drugą nie mam kontaktu obecnie.
Już wtedy okazało się, że moja spora wiedza jest tylko zbędnym balastem i nijak się ma do rzeczywistości. Absolutnie nigdy mi się do niczego nie przydała poza wykładami, na których ludzie słuchali mnie z otwartymi buziami, aby po wykładach wysyłać mi peany na cześć mojej rozległej wiedzy. Jakie to było dla mnie ważne, aby być ważną, tyle że nic z tego nie wynikało poza puchnięciem mojego EGO.

Dzisiaj, na canvie 9 lat pracy z Klientkami oraz 11 lat pracy nad sobą, jestem ogromnie wdzięczna za ten czas i doświadczenie. Dzisiaj widzę, jak na dłoni, że dzieje się coś, czego nie był w stanie nikt przewidzieć. Mam na myśli fenomen skrupulatnego sprawdzania składu każdego produktu. Kiedyś robili to ludzie z wiedzą. Dzisiaj robią to wszyscy, jakby poznanie składu miało jakikolwiek wpływ na działanie danego produktu.

14 października 2022 roku zmieniłam firmę, w której zaopatruję się w suplementy i polecam je moim Klientkom w programach. Był to wielki przełom w moim życiu na każdej płaszczyźnie. Niespodziewanie, jak grom z jasnego nieba spadło na mnie uczucie niechęci do sprawdzania składu jakiegokolwiek produktu. Najważniejsze było dla mnie to, ile lat firma istnieje, kto używa tych produktów i czy firma płaci sportowcom za używanie tych produktów i pisanie sponsorowanych opinii.
Moje "śledztwo" upewniło mnie, że to świetna firma i produkty też takie będą. Z czasem oczywiście okazało się, że trafiłam w dziesiątkę na wszystkich możliwych poziomach. Ale do rzeczy...

Pisze do mnie jedna z moich koleżanek w zespole dietetyków z zapytaniem o skład danego produktu. I to był ten moment, kiedy poczułam nieziemski spokój i pewność.

To pytanie spadło na mnie po prostu

Skąd Wiadomo Jak Pojedyncza Witamina...

Nikt tego nie wie, jak pojedyncza witamina czy choćby jedna mała cząsteczka zachowuje się w grupie innych witamin / cząsteczek, na dodatek w różnym środowisku.
Wiemy, że nie wystarczy jedna witamina z grupy B, tylko musi być kompleks, a do tego jeszcze inne pierwiastki, aby wykorzystać w pełni ich potencjał. Ale...
To są tylko doświadczenia laboratoryjne, eksperymenty lokalne, które nie są w stanie odzwierciedlić nawet w ułamku funkcjonowania żywego ludzkiego organizmu. To nie jest sama biochemia i fizyka. Jest jeszcze somatyka, burzliwe zmiany środowiska każdego dnia, wymiana płynów organicznych z innymi ludźmi na każdym kroku, flora bakteryjna, która ulega stałej przemianie, w zależności gdzie włożymy paluchy, czym je umyjemy, itd, itd, itd.... Milion zmiennych do tego, aby stwierdzić, że guzik wiemy na temat tego, co nasz organizm zrobi z tymi witaminami.
Co z tego, że dane zioło ma takie czy inne właściwości, skoro nasz organizm ma swoje kody i działa według własnych programów wspomaganych tym, co sami do siebie mówimy w ciagu całego dnia.

Na ironię, o skład najczęściej pytają osoby, które najbardziej się zapuściły, które mają najwięcej do zrobienia ze sobą i najbardziej trzęsą się na wydanie choćby jednej złotówki na coś, co może je uratowć. Tylko dlaczego wcześniej nie sprawdzały składu tych wszystkich świństw, fastfoodów, buł, ciastek, lodów, którymi się napychały? Nagle stają się ekspertami, zanim cokolwiek ze sobą zrobią. W necie naczytają się, że fruktoza jest niedobra, że gluten jest niedobry, że wszystko, co mają teraz jeść, aby się ratować, jest niedobre. Tylko dlatego, że trzeba za to zapłacić. Gdyby dostawały za darmo, brałyby na kilogramy. Taka jest prawda i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

Nie słucham już innych

Nie Boję Się Cukru W Owocach Ani Tłuszczu

Całe nasze ciała, to jeden wielki cukier. Każda cząsteczka i każde białko to cukry i tu się zatrzymam jeśli chodzi o biochemię, bo to mi nie jest do niczego potrzebne. Ważne natomiast jest obserwowanie siebie, natury i słuchanie ludzi starszych.

POMYŚL

Odkąd człowiek istnieje na ziemi, żywił się owocami. I nagle fruktoza jest be. Naturalny tłuszcz w mleku jest be. Bo krowa na bank daje odtłuszczone mleko, a jabłka nie zawierają fruktozy. To tylko moje ordynarne uproszczenie tematu, bo rzeczywistość jest do bólu prosta i nie musisz mieć akademickiej wiedzy, aby sprawić, żeby Twoje życie nabrało kolorów, pełnego zdrowia, szczęścia i mocy.

Cała wiedza jest w Tobie. Ta wiedza, która Cię chroni, pomaga dokonywać właściwych wyborów i dzięki temu utrzymywać ciało w pełnym zdrowiu. Zdrowe ciało gwarantuje Twój zdrowy i dobrze działający umysł w pełnej synergii z biopolem.
Podsumujmy więc: To Twoje "niższe" Ja decyduje o każdym procesie zachodzącym w Twoim ciele. Wszystko, co wkładasz do ust, przechodzi przez "skaner" podświadomości i to ona, na podstawie tego, w co wierzysz, przekształci ten pokarm w lekarstwo albo truciznę.
Cała Twoja wiedza na temat tablicy Mendeleyewa i reakcji chemicznych jest nic nie warta, bo nie ma żadnego wpływu na to, co stanie się z jedzeniem w Twoim żołądku. Największe znaczenie ma to, czego się boisz i to rzadzi całym Twoim życiem. A może to wyglądać całkiem na odwrót. Możesz kierować się zupełnie innymi pobudkami i włączać nowe procesy w swoim ciele...

PROSTE ALE LUKSUSOWE

Programy

Geniusz tkwi w prostocie. Wiesz o tym? Im więcej udziwnień w życiu, tym trudniej jest się nauczyć czegokolwiek. Jedzenie, spanie, sport, pielęgnacja, zarabianie pieniędzy, relacje z ludźmi - to wszystko ma być proste i oparte na prawdzie. Każdy fałsz wprowadza do Twojego życia tylnymi drzwiami kłopoty, choroby, nieszczęścia, biedę i wrogów. Zacznij dzień od szczerości wobec siebie i zamień swoje życie w pasmo sukcesów na każdym polu. Jest to bonusowy kompletny kurs programowania własnego losu, jako dodatek z którego możesz skorzystać. Dowiedz się więcej.

Owoce
Smoothie
Koktajl Błonnikowy
SPRAWDŹ CZY TO O TOBIE

Dla Kogo One Są?

Moje plany są dla KOBIET, które tak jak ja kiedyś, marzą o tym, by nareszcie zobaczyć w lustrze widok, który je zachwyci. Dla kobiet, które są w stanie postawić wszystko na jedną kartę i zabrać się za siebie na 100%.

3
plan bronze - 30 dni

9,50 zł / dzień

1
Smukła "Kate" - 90 dni

5,70 zł / dzień

2
PLAN silver - 2 MIES

8,50 zł / dzień

Wybrane Elementy Planów

01

JADŁOSPIS CO 7 DNI

W każdy piątek automatycznie odblokowuje się dostęp do kolejnego tygodnia, abyś sukcesywnie jadła.

02

CZAT OD 7:00 DO 20:00

7 dni w tygodniu od rana do wieczora jestem na czacie z Tobą wraz z innymi podopiecznymi. Razem jest super.

03

LISTA ZAKUPÓW CO 7 DNI

W każdy piątek odblokuje się też Twoja nowa lista zakupowa, abyś nie musiała kombinować, co kupić.

04

GRUPY Z PRZEPISAMI

W trakcie programu otrzymasz dostęp do grup z przepisami, ale tylko, jeśli będziesz solidnie działać.

Baza Wiedzy
DNI
0
Szybka & Efektywna

Smukła "Kate"

5,70 zł / dzień

3.svg
CIAŁO
2.svg
UMYSŁ
4.svg
PSYCHE
Sdfgyu
Otrzymujesz gwarancję, że te produkty działają.
Jeśli nie, otrzymasz zwrot całej kwoty z powrotem.
Cropped Circle Style 4 Png Original 1.png
Różowa Klara
Twój Doradca
DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY

Konsekwencje

1111.jpg

Styl Życia

Twój styl życia zmieni się diametralnie i nigdy już nie będzie tak jak teraz. Musisz być na to przygotowana.

222.jpg

Kariera

Twoja kariera, bez względu na to, w jakim miejscu jesteś teraz, nabierze rozpędu i pojawiają się nowe możliwości.

333.jpg

Forma

Nie muszę ci chyba mówić, że dzięki zmianom, poczujesz się szczęśliwa i będziesz spełniona na każdej płaszczyźnie.

"W formie tkwi potęga – gdy ciało tętni życiem, a dusza tańczy w harmonii, wówczas odnajdujemy siłę do pokonywania każdego wyzwania."
~ Różowa Klara

21686357 10212336020253893 8250106635069403996 N
Lat Pracy
i Doświadczenia
0
Zdaję sobie sprawę

Że Większość
Tego Nie Przeczyta

Każdy myślący człowiek wie dzisiaj, że świat kręci się dzięki ludzkiej ignorancji i głupocie. Większość biznesów bazuje właśnie na tym. Ci, którzy nie mają wiedzy, wierzą we wszystko. Nie chce im się czytać, decydować ani brać odpowiedzialności za siebie. Dlatego istnieją takie programy, jak mój. Niestety 99% osób poprzestaje tylko na jedzeniu. Nie chce cudów w życiu, bo to wiąże się ze zmianami, które wywołują lęk.
Szczerze mówiąc, gdyby ludzie szukali wiedzy i samodzielnie się edukowali, nikt nie potrzebowałby kołczów, trenerów żywieniowych, lekarzy czy przewodników duchowych. I taka jest prawda, a oburzony moimi słowami poczuje się jedynie głupiec, dlatego jeśli dotarłaś do tego miejsca, gratuluję, bo już sam fakt przebrnięcia przez tę ilość tekstu, to wyjątkowy wyczyn, jak na dzisiejsze standardy. Chyba, że tylko przewinęłaś i zatrzymałaś tutaj, mój program nie jest dla Ciebie.
Wiem, że drastycznie zawężam grono osób, do których trafię, ale doskonale wiem, czym dysponuję i z kim chcę pracować.
Jeżeli czujesz, że to do Ciebie przemawia i chcesz nie tylko uzyskać piękną sylwetkę, ale sprawić, aby życie rozwinęło przed Tobą czerwony dywan, napisz do mnie. Niżej masz wszystkie potrzebne dane.

ADRES EMAIL

wiola.j@gmail.com

Nie bądź jak 99% szarej masy.
Ta niewielka grupa stanowiąca 1% ludzi, którzy kreują swoją rzeczywistość czeka na Ciebie... To jedyny taki program, w którym holistycznie podchodzę do zdrowia, ciała, psyche i tego, co nazywamy manifestacją pragnień...

Nawet nie wiesz, jakie piękne jest życie.

Zamknij

Konsultacja
Bez Haków

Umów się na niezobowiązującą rozmowę online