Moja druga połówka jest architektem. Wczoraj powiedział mi coś, co uświadomiło mi powagę sytuacji.
Już zapewne wiesz, że nie wyjdziesz tak szybko z domu.

Nie pozostaje Ci nic innego, jak akceptacja, albo walka z wiatrakami.
Jeśli masz już pracę zdalną, to jesteś na wygranej pozycji. Ale jeżeli nie masz w tej chwili pracy, to czas żeby coś w tym kierunku zrobić.

Ja myślę, że teraz jest idealny moment na to, żeby się przebranżowić i wykorzystać swoje zdolności do pracy online. Jeżeli widzisz ten tekst, wiedz że nic nie dzieje się bez przyczyny i przypadki nie istnieją.

Nie baw się w wynajdywanie koła na nowo i wyważanie otwartych drzwi. Idź po moich śladach, a będzie ci o wiele łatwiej i szybciej osiągniesz cele, o których nawet ci się nie śniło.

Jestem w tej branży od 27 lat. Największe korzyści jakie wyniosłam z tej profesji to uczenie się ludzi. Mówienie, że nic już mnie nie zaskoczy nie ma tutaj żadnego potwierdzenia. Zawsze pojawi się ktoś, kto nas zaskoczy i zapomnimy, jak się nazywamy. I pozytywnie i negatywnie. Ale to też można kontrolować, jak najbardziej.

Wiem, że teraz wszyscy siedzimy w domach. Wszyscy okupujemy internet i duża ilość osób myśli już o przebranżowieniu się. I teraz ważne jest, żeby wybrać dobra firmę i dobry produkt, jeśli chcesz stworzyć coś sensownego.

Odkąd istnieje network marketing, wiadomo, że rozkwita najbardziej w czasach kryzysu. Mamy teraz największy światowy kryzys jaki zna nasze pokolenie. A więc o co chodzi z nieruchomościami?

Kiedy znika popyt na mieszkania, zatrzymuje się wszystko

Ludzie przestają kupować:

pralki
lodówki
kuchnie
meble
sanitariaty
materiały budowlane
tkaniny
sprzęty agd i rtv

i wiele innych produktów związanych z wyposażaniem nowych mieszkań.

Jedyna branża, jaka w Tym momencie ma się swietnie to żywność. I teraz możesz wybrać, nauczysz się budować świadomość ludzi o zdrowym odżywianiu, albo zaczniesz sprzedawać cokolwiek, bez patrzenia na to, co sprzedajesz, byleby kasa leciała.

Budowanie świadomości, edukowanie to proces czasochłonny. Nie każdemu się chce być cierpliwym i czekać, aż zacznie zarabiać dobre pieniądze. W efekcie wybierają drogę krótszą, bardziej agresywną, bardziej skuteczną, ale w perspektywie bardziej pracochłonną.

W każdym razie, jedynym sensownym rozwiązaniem w tej chwili jest odnalezienie się w tej rzeczywistości.
Możesz zostać coachem, możesz zostać pisarzem, możesz zostać kimkolwiek. Praca zdalna to nie tylko network marketing, ale ja robię network i wiem jak zarabiać w tym modelu.

Żeby zacząć potrzebujesz mieć na start 100 złotych. Za te 100 zł otwierasz sobie bramę do innego świata. Zdecyduj, czego naprawdę chcesz. To jest najtrudniejsza część.