Podejmowanie działania, to najważniejszy etap w tworzeniu zmian.
Aby działanie zaistniało, musi być równowaga serce – umysł – brzuch.
Niespodzianka? W brzuchu mieszka odwaga, kolokwialnie mówiąc.

Nie masz odwagi, nie działasz.

Wszystko ma swój sens i fakt, jak dziś wygląda nasze jedzenie, jest efektem działań kogoś, kto nie chce, aby ludzie „wiedzieli” i działali. Aby byli poblokowani i rozleniwieni.
Prawo przyciągania jest proste i działa niezawodnie, bo jest zapisane w naturze świata i nic tego nie zmieni.
Edukacja i przyjęcie wiedzy, w której dosłownie toniemy, jest przywilejem każdego, ale jakoś tak dziwnie się składa, że tylko jednostki, zaledwie 4% ludzkości decyduje się się na poznanie prawdy.

Cała reszta kłamie, że ma marzenia i chce lepszego życia.

Zwyczajnie i ordynarnie kłamie, bo nic nie robi w tym kierunku. Chodzi na miliony kursów, robi milion diet, by wrócić do starych nawyków, zadręcza innych milionem pytań, czyta książki milionerów, którzy miliony zbili na oszukiwaniu głupców, jak zarobić miliony, wymyślając te książki. Wymyślając historie o innych, jakby Ci inni sami tych książek nie mogli napisać.

Ale nie działa!

Ci, którzy mają prawdziwe miliony, zarobione fizycznie, nie piszą żadnych książek i nie dzielą się wiedzą na ten temat. To się nigdy nie stanie, jak długo ten świat będzie istniał.

Ponieważ nie trzeba opisywać natury i faktu, że oddychamy powietrzem, bo o tym każdy wie. Ale nie tylko o powietrze chodzi. Chodzi o prawdziwe serce, czyste, które zna prawdę, umysł, który podejmuje decyzje i zgadza się, że faktycznie „moje życie jest do dupy”, a nie zgadza się na wegetację, i wreszcie brzuch, który wznieca odwagę opuszczenia dołka, w którym człowiek wegetuje.
Dosyć tego oszukiwania siebie! Dosyć przywoływania chorób z tego tytułu. Dosyć życia na modłę innych.

Skoro ja potrafię, Ty też możesz. Po prostu rusz ten zgniły zadek i zacznij od prawdy. Obejrzyj się i powiedz sobie szczerze, czy Masz takie życie, jakiego pragniesz, czy tylko zgadzasz się na warunki, których jak wierzysz, nie możesz przeskoczyć?
Czy to jest życie, jakiego pragniesz dla swojego dziecka na przykład?

Miłego główkowania.