Rkkursy

Przez wiele lat moja przyjaciółka namawiała mnie do zrobienia kursu, a ja mimo, iż podobał ni się szalenie ten pomysł, nie czułam się na siłach ani nie miałam pewności, czy moja wiedza jest wystarczająca. I pomimo, iż jestem praktykiem i od 2013 r. mam fenomenalne wyniki, to jednak wolałam przekazywać tą wiedzę w bardzo kameralnym gronie i zawsze zupełnie za darmo. Był to jeden z elementów dla których to po prostu nie działało i ludzie nie mieli wyników, bo energia musi płynąć w dwie strony. Musi być równowaga w naturze. I za każdą wykonaną pracę, za poświęcony czas i wydatkowaną energię musi być zapłata ewentualnie jej ekwiwalent. Takie są prawa natury i za każdym razem kiedy robimy coś wbrew tym prawom, albo zwyczajnie coś nie działa, albo kręcimy sobie przysłowiowy bat na tyłek.

Z drugiej strony każdy chyba dzisiaj wie, że mamy coś takiego w głowie, że wiedza za darmo jest przez nas postrzegana jako nic nie warta. Nawet gdyby pochodziła z najlepszego źródła. Będzie to bardzo kompleksowy kurs w którym wszystko musi zadziałać i będziemy dotykać trzech najważniejszych filarów naszego życia.

Czasu zdrowia i pieniędzy

Dzięki uregulowaniu tych trzech sfer wszystko inne zacznie się układać. Przede wszystkim relacje z innymi ludźmi. Według fundamentalnej zasady Transferfingu rzeczywistości Vadima Zelanda, wszystko o czym marzymy w naszym życiu ma do nas przychodzić bezwysiłkowo.

Nawet wczoraj moja przyjaciółka powiedziała mi:

– Zobacz Wiola tyle ludzi uczyłaś i oni teraz nie mając wyników robią swoje kursy korzystając z twojej wiedzy, a ty gdzie jesteś?

I w zasadzie z jednej strony ma rację, bo każdy ma swój rozum i dokonuje w miarę świadomych wyborów podczas wyjmowania pieniędzy z portfela. Niech sobie robią kursy i niech działają, natomiast powtórzę – to nie będzie kurs z rozwoju osobistego.

To będzie praktyczny kurs wykorzystywania podrasowanych technik transerfingowych skierowanych do konkretnej grupy ludzi. W tym kursie nie będziesz się uczyć jak nabrać pewności siebie, jak manipulować ludźmi, jak rozkochać w sobie partnera, jak wygrać w totolotka i wiele innych nieweryfikowalnych rzeczy, na które nie ma absolutnie żadnych dowodów. Tylko wiara…

Mój kurs to będzie solidna robota nad wzmocnieniem sił witalnych i świeceniem, dzięki któremu wszystko to o czym pisałam wyżej będzie się działo nie jako samoistnie. Czyli według Zalanda, bezwysiłkowo.